آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تبدیل DVDRW پی سی به روی لپ تاپ

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام دوستان گرامی
یه دی وی دی ایکسترنال داشتم که خراب شد و فرستادم گارانتی
الان نیازی فوری به دی وی دی رایتر دارم
تقریبا سه الی چهار تا لپ تاپ و کیس روی دست موندن
یه باکس تبدیل دی وی دی و هارد پی سی به یو اس بی رو دارم که خوب جواب میده ولی متاسفانه تو بوت شناسایی نمیشه
دوستان راهه حلی دارن که این دی وی دی رایتر یو اس بی رو سره کیس و یا لپ تاپ ، تو بوت راه اندازی کنم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
بنده هم یک تبدیل هارد و dvd دارم هر موقع که نوت بوک مینی میاد وصلش میکنم و بوت بایوس را روی usb قرار میدهم و بغیه کارها را انجام میدهم
موفق باشید

MoTaHaR

کاربر
2009-03-10
11
35
سلام
سیستم شما بوت یو اس بی ساپورت نمیکنه یا اینکه امکان شناسایی یو اس بی موقع بوت داره ولی این باکس مبدلتون رو نمیشناسه؟؟
اگر اولی باشه که بعید به نظر میرسه راهی داشته باشه (ممکنه با اپگرید بایوس مشکل حل بشه)
ولی من فکر میکنم که مشکل شما دومی باشه که خب در اینصورت از مبدل دیگه‌ای استفاده کنید من خودم یه مبدل دارم که آی دی ای و ساتا رو به یو اس بی تبدیل میکنه و موقع بوت هم بعد از تنظیم ستاپ برای بوت از یو اس بی بدون مشکل شناسایی میشه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
با تشکر ازشما سالاران عزیز
بنده این رو سره یک لپ تاپ ایسر و سره یک لپ تاپ 5110 دل امتحان کردم و تنظیمات بایوس رو یو اس بی گذاشتم
ولی متاسفانه هیچی نخوند
احتما میدم از رابط ساتا به یو اس بی باشه

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
مهندس جان ایکاش شهرهامون نزدیک بود یکی تبدیل دارم که usb2 نیست و در بیشتر بوت ها شناسایی میشود میدادم بهت کارت راه بیفته . اگر پیدا نکردی اطلاع بده برات پست کنم
موفق باشید

MoTaHaR

کاربر
2009-03-10
11
35
سلام
خب شما که خودتون استادید:)
چند تا از پستهاتون رو هم که دوستان دیگه رو راهنمایی کردید دیدم:thumbsup:
همونطور که میفرمایید مشکل از مبدل شماست اساتید الکترونیک اگه سر بزنن شاید بتونند راهنماییتون کنند که همون مبدل قدیمی رو با تغییراتی به روز کنید
ولی خب سواد من بهش نمیرسه در همین حد که بگم مدل جدیدتری تهیه کنید میتونم نظر بدم:32000000:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سالاری استاد امجدی
نمیخوام به زحمت بیافتید
سعی میکنم یک مبدل حرفه ای جور کنم
مبدلی که دارم قیمتش هشت هزار تومنه
یک مبدل حرفه ای قیمت گرفتم قیمتش 35 تومنه
ولی در اینجا فکری به ذهنم خطور کرد
ویندوز سون رو روی یک فلش می اندازم - بوت اسکن رو هم روی یک فلش و موقتی کارمان رو راه می اندازیم
آقای امجدی خجالتمون دادی رئیس

بالا