آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

به روز رسانی اندروید 2.3 به 4 در سامسونگ gallaxy s advance

pcsea

کاربر
2010-11-17
6
5
با عرض سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم که اندروید گوشی gallaxy s advance را چگونه به اندروید 4 ارتقا بدهم

masum51214

کاربر
2013-03-03
1
0
با عرض سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم که اندروید گوشی gallaxy s advance را چگونه به اندروید 4 ارتقا بدهم

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوست من سامسونگ در مورد آپدیت این گوشی های فکری نکرده و باید از نسخه های ساخته شده توسط افراد استفاده کنید که هر کدوم یه مشکلی داره . مثلا در این کاستوم رامها معمولا دوربین کار نمیکنه ، ریست میشه یا ریست میشه.
شما یه چک کنید ببینید با نرم افزار Kies آپدیت میشه یا خیر اگر بشه که خوب خوش به حالتون اگر نشد باید به این رام های کاستوم رو بیارید و اگر خواستید بگید براتون آپ کنم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اگر خواستید رام کاستوم نصب کنید به من بگید من زیاد ازشون استفاده کردم. یکیش که کمترین ایراد رو داشته باشه بهتون معرفی کنم.
ولی باید گوشیتون روت شده باشه.
امیدوارم اینکارها رو بلد باشید مگر نه بهتره خودتون انجام ندید چون یکم مراحل داره که باید از نرم افزار گوشی سر در بیارید...

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,723
7,471
دامغان
برای نصب رام از برنامه ادین استفاده کنید .من خودم رام کشور روسه رو نصب کردم بدون مشکل داره کار میکنه و تا حالا که مشکلی نداشتم اگه خواستی ادرس رو بهت بدم تا دانلود کنی نصبشم سخت نیست اسونه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir99

mohsen__

کاربر
2014-05-11
1
0
با سلام و خسته نباشید لطفا یکی کمکم کنه من چند روز پیش از عراق یه گوشی n9000سامسونگ خریدم داشتم به اهنگ گوش میدادم خود به خود صداش قطع شد هر کاری میکنم صداش در نمیاد با هندسفری صدا داره ولی بدون هند سفری نه ریست کلی کردمش درس نشد به تنظیماتش رفتم درست بود خواهشا یکی کمکم کنه بگه مشکلش چیه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اگر ریست کلی هم کردین درست نشده احتمالا ایراد سخت افزاری داره! چون این چیز خاصی نداره دیگه... ممکنه با دوباره رام زدن هم درست بشه ولی به نظر میاد سخت افزاری باشه....

بالا