آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

چگونه میتوانیم rfc با مشخصات vk200 را خودمان تهیه کنیم

milad555

کاربر
2007-09-12
20
111
دوستان عزیز همانطور که میدانید در اکثر مدارات فرستنده از تعدادی rfc با نام vk200 استفاده شده که اینطور که مشخص است که نمونه rfc آماده با میکرو هانری است که توسط شرکتهای تولید کننده rfc تولید می شود و به علت اینکه این قطعه در بازار الکترونیک کمتر پیدا می شود از دوستان عزیز خواهشمند هستم هر گونه اطلاعاتی از این قطعه از نظر اینکه مقدار میکرو هانری آن چقدر است و چگونه میتوان به صورت دستی خودمان با سیم لاکی و ذغال فریت تهیه کنیم در این بحث مطرح فرمایند

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
دوستان عزیز همانطور که میدانید در اکثر مدارات فرستنده از تعدادی rfc با نام vk200 استفاده شده که اینطور که مشخص است که نمونه rfc آماده با میکرو هانری است که توسط شرکتهای تولید کننده rfc تولید می شود و به علت اینکه این قطعه در بازار الکترونیک کمتر پیدا می شود از دوستان عزیز خواهشمند هستم هر گونه اطلاعاتی از این قطعه از نظر اینکه مقدار میکرو هانری آن چقدر است و چگونه میتوان به صورت دستی خودمان با سیم لاکی و ذغال فریت تهیه کنیم در این بحث مطرح فرمایند

با سلام :
دوست عزيز rfc vk200 - *** پسوند هايي داره كه مشخص كننده محل مورد مصرف و نشانگر ظرفيت ان ميباشد (مثل vk200-3a و vk200-3r كه پسوند 3 نمايانگر تعداد دور ان و حروف اخر محل مصرفي مانند a = axial و r= radio و... ) شما لطف كنيد محل مصرفي و يا شماره كامل انرا بزاريد تا راهنمايي كنم دستي بسازيد . اينم نمونه چند تا عكس rfc : به معني راديو فركانس چوك
با تشكر .
موفق باشيد.

پیوست‌ها

• 18.2 کیلوبایت بازدیدها: 198

milad555

کاربر
2007-09-12
20
111
مورد استفاده

با سلام خدمت شما آقای رجبی امیدوارم در کارهای خود موفق باشید rfc مورد نظر من بیشتر مسیر و لتاژ نوسان سازها و طبقات مختلف فرستنده ها استفاده شده برای نمونه که مورد استفاده قرار داده در سایت زیر استhttp://www.electronics-lab.com/projects/rf/018/index.html

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام خدمت شما آقای رجبی امیدوارم در کارهای خود موفق باشید rfc مورد نظر من بیشتر مسیر و لتاژ نوسان سازها و طبقات مختلف فرستنده ها استفاده شده برای نمونه که مورد استفاده قرار داده در سایت زیر استhttp://www.electronics-lab.com/projects/rf/018/index.html

با سلام :
دوست عزیز تمام این RFC ها یک رقم و یک نوع هستند برای تهیه این چوک شما باید حدود 15 الی 22 دور سیم شماره 10 (نازک مویی ) را دور هسته فریتی به قطر 5/2 میلی و به طول حدود 6 میلی بطور ردیف و پشت سر هم و در یک ردیف سیم پیچی کنید بعد از اتمام کار با چسب قطره ای انرا یک تکه میکنید تا لغزش و سیم ها در جای خود سفت و محکم باشد .:busted_red:
با تشکر .
موفق باشید .

milad555

کاربر
2007-09-12
20
111
خیلی ممنون آقای رجبی از شما خواهش میکنم در تایپیک مدارات فرستنده و گیرنده چند نمونه مدار فرستنده اف ام یک با کریستال کار کند قرار دهید موفق باشید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام :
دوست عزيز در لابلاي پست هاي فرستنده و گيرنده ها چند تا كريستالي هم اپلود شده است بقيه را هم چشم بزودي اضافه ميكنم .
با تشكر .
موفق باشيد .

بالا