آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دستگاه هويه مكنده

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
سلام دوستان من يه مدته كه دستگاه هويه مكنده خريداري كردم و كارش واقعا عالهي به همه دوستان توصيه ميكنم واقعا اگه ميخوايد با برداشتن قطعات از روي برد مخصوصا مادربورد كامپيوتر و لپ تاپ (بيشتر بردهاي دوطرفه ) از اين دستگاه استفاده كنيد[hide]
2.gif
LF7000TPFumeLW.jpg (48.3 کیلو بایت)[/hide]

پیوست‌ها

mafarid

کاربر
2007-11-28
16
88
وسيله جالبيه من قبلا براي اينكار از جاروبرقي و جديدا هم از پمپ هوا استفاده مي كنم ميشه در مورد قيمت و همچنين نحوه ي استفادش توضيح بديد و اينكه تفاله هاي قلع موجب انسدادش نمي شن؟

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
[hide]LF8000LWFume.jpg[/hide]اینم مدل دیجیتال همونه ولی بالایی بهتره خودم دارم استفاده میکنم یه دلیلش اینه که انالوگ درجه حرارت بالاتری هم نسبت به مدل دیجیتال داره

آخرین ویرایش:

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
اینم نوکای هویشه که عالی عمل میکنه من از شماره 410 و 430 برای برداشتن موسفتای مادر برد استفاده میکنم که از هر وسیله ای بهتر واسه این کار عمل میکنه و ظرف مدت 2 الی 4 ثانیه هر موسفتی یاترانزیستور اس ام دی که روی برد لحیم شده باشه رو بر میداره قبلا از هیتر استفاده میکردم ولی این خیلی بهتره واسه همینکاره [hide]مشاهده فایل‌پیوست 56947[/hide]

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
وسيله جالبيه من قبلا براي اينكار از جاروبرقي و جديدا هم از پمپ هوا استفاده مي كنم ميشه در مورد قيمت و همچنين نحوه ي استفادش توضيح بديد و اينكه تفاله هاي قلع موجب انسدادش نمي شن؟
سلام دوست عزیز به هیچ عنوان قلع باعث انسدادش نمیشه حتی قلع های بدون سرب رو هم برمیداره و اصلا بیشتر واسه همینکاره درجه حرارتش قلع های بدون سرب رو هم ذوب میکنه
و قدرت مکش خیلی عالی داره قیمتشم حدود 500 تا 600 میتونی بگیری واقعا ارزششو داره بعدش اینکه یه عمر واست کار میکنه این برند البته

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
روش استفادشم اینه که دستگاه نوک رو روی جایی که میخوای قلعشو برداری میزاری و به محض ذوب شدن قلع ( که اگه درجه رو درست تنظیم کرده باشی تقریبا انی هست ) یه دکمه قرمز داره فشار میدی و و قلع رو کامل از روی برد میمکه

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
تمیز کردنشم خیلی سادس زیر دسته ی هویه مکنده یه علامت زده که جهت چرخشو نشون میده تقریبا 90 درجه که بچرخونیدش مخزن شیشه ایش آزاد میشه و با کشیدن بیرون میاد یه تور داره و یه ***** که زیر تور هستش توری رو در میارید و تمیز میکنید حتی ***** پنبه ایشم قابل تعویضه

بالا