آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن HTCHD2 ومانندیک تکه اجراست.

yahyapc

کاربر
2012-09-08
1
2
سلام من دوگوشی HTCHD2 تایوانی ازرفیقم دارم این مشکلات راازنقل قول اومیگم اومیگفت این دوگوشی ویندوزاصل داشت وبعداز چندماه داغ وهنگ می کرد وبردم چندتعمیرگاه درگوشی رابازکردند درست که نشدهیچ اصلا دیگه این دوگوشی روشن نمیشه.الان خودم دارم تست میکنم.بیش ازدوساعت این دوتاتوشارز است وشارزهاوباتری هاسالم است .پشت گوشی هاازشارزیکمی داغ میشه ولی باتری ها خنک هست.من ازنصب بودن سیستم عامل روی گوشی هامطلع نیستم.یکی ازگوشی ها که اصلا روشن نمیشه وماننداجراست که هیچ هیچ هیچ.و یکی دیگر امیدی به اون هست واین چندکارکه روی ان انجام میدهم شانسی اتفاق می افته وصبح تاعصرامتحان کردم تامثلا یکی ازاین کارها سه چها ربار جواب بده.دکمه پاور راکه میزنم روی ارم HTCگیر میکنه خاموش وباتری رادراوردم و دوباره امتحان کردم روشن نمی شه دکمه قرمز پشت گوشی را زدم سه بارگوشی می لرزد وخاموش می شود دوباره امتحان کردم فایده ای نداشت دکمه ولو بالاوپایین هم زمان فشاردادم و نگه داشتم ودکمه پاور رازدم گوشی روشن شد سه بارلرزید وروی ارم HTCگیر می کنه.باتری رادراوردم دوباره امتحان کردم گوشی روشن نشد.دکمه ولوم پایین راگرفتم ودکمه پاوررازدم به صفحه سه رنگ بوت میره ازصبح تاعصر امتحان کردم چهار بارشدتااین صفحه امد.وپایینش نوشته سریال وقتی که وبه کامپیوتر وصل می کنم پایینش می نویسه USB.به برنامه WINDOWS MOBILE CENTER هم کانکت نشد.اHSPLگوشی را بابرنامه HSPL به 2.8 تبدیل کردم گوشی را انلاک کردم وTASK29 راهم انجام دادم وحالادکمه پاوررا که میزنم یک ثانیه ارم HTCمیادوخاموش میشه مشکل این دوگوشی چیست ؟مشکل هردوگوشی راجداگانه بگویید مشکل سخت افزاری دارد یا نرم افزاری ؟اکدام سخت افزاری کدام نرم افزاری ؟اگر مشکل سخت افزاری داشته باشد میبرم نمایندگی.اگر نرم افزاری باشد می توانم درست کنم اساتید وانجمن محترم وسایت IRANTK لطفا راهنمایی کنید.باتشکرفراوان.

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام
اونی که خاموش است به کامپیوتر وصل کن ببین دذرخواست درایور می ده یا نه اگه داد ببین چی می خواد همین جا اعلام کن ببینم مشکل بوت داره یا نه -اون یکی هم یه رام اندروید روش نصب کنی یا نه

بالا