آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش خواندن دیتاشیت مشابهات و دیتاشیت قطعات Datasheet

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
با سلام خدمت مدیران عزیز با توجه به سرچی که کردم و نتونستم مطلب مورد نیازمو پیدا کنم که شاید مشکل خیلی ها باشه این تاپیک رو زدم

اگه میشه محبت کنید نحوه خواندن دیتا شید رو آموزش بدید مثلا بنده جهت تست مدار رم ، یا مدار پاور ، یک مادربرد با چند تا فت برخورد کردم حالا دیتاشیت رو هم دارم کدوم قسمت درباره ولتاژی که باید تو مدار تست کنم توضیح داده ، و آیا مقدار ولتاژی که تو دیتاشیت گفته با مقدار ولتاژ قطعه مورد نظر دقیقا باید یکی باشه؟
اگه امکان داره روی یک فایل دیتا شید فت اندازه ولتاژ های اون فت رو نشون بدید ممنون میشم

ویا دیتاشید یک آ

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام خدمت مدیران عزیز با توجه به سرچی که کردم و نتونستم مطلب مورد نیازمو پیدا کنم که شاید مشکل خیلی ها باشه این تاپیک رو زدم

اگه میشه محبت کنید نحوه خواندن دیتا شید رو آموزش بدید مثلا بنده جهت تست مدار رم ، یا مدار پاور ، یک مادربرد با چند تا فت برخورد کردم حالا دیتاشیت رو هم دارم کدوم قسمت درباره ولتاژی که باید تو مدار تست کنم توضیح داده ، و آیا مقدار ولتاژی که تو دیتاشیت گفته با مقدار ولتاژ قطعه مورد نظر دقیقا باید یکی باشه؟
اگه امکان داره روی یک فایل دیتا شید فت اندازه ولتاژ های اون فت رو نشون بدید ممنون میشم

ویا دیتاشید یک آ

h.asadi987

کاربر
2013-01-27
159
645
خراسان رضوی
دوستان بنده یک قطعه سه پایه که روی اون نوشته شده irf820 و یک خط پایین تر نوشته 0440 اولا اینکه برای پیدا کردن دیتاشیت باید همون خط اول رو بنویسم یا همش؟
بعدشم تو سایت alldatasheet.com چند مورد دیتا شیت برای دانلود گذاشته بود که من نفهمیدم کدومشو باید دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

بالا