آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اتصال لپ تاپ به مانیتور

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام خدمت اساتید
یه لپ تاپ hp دارم زمانی که با کابل vga به مانیتور وصلش می کنم تصویر روی مانیتور نمیاد ویندوزش سون می خواستم ببینم تنظیماتی خاصی داره یا کابل رو وصل میکنی باید تصویر بده
یه سوال دیگه داشتم اینکه این لپ تاپی که دارم هیچ برچسبی هیچ نوشته ای روش نیست که بفهمی مدلت چیه فقط وقتی روشن میکنی hp نشون داده میشه چطوری بفهمیم مدلش چیه با تشکر

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام دستت درد نکنه
اما برا اتصال مانیتور به لپ تاپ چه کار کنم

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
حقیقتش رو بخوای تا الان تست نکردم
ولی این محض اطلاع میگم
قبل از روشن کردن لپ تاپ باید کابل رو ال سی دی وصل کرده باشید
اگر باز نشد باید بری تو تنظمیات کارت پرافیک ، که تا الان تست نکردم

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
من قبل از روشن کردن لپ تاپ کابل Vga رو وصل کردم جواب نداد توی تنظیمات کارت گرافیک هرچی ور رفتم چیزی پیدا نکردم

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
دوستان شرمنده
اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنه

آخرین ویرایش:

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,643
گيلان-رشت
بی زحمت یک نفر راهنمایی کنه

با درود/دوست گرامي ابتدا از سلامتي كابل خود اطمينان حاصل كنيد سپس بعد از وصل كردن كابل به مانيتور بايد تصوير مشاهده شود/اگر هم از تلويزيون بزرگ LCD يا LED استفاده مي كنيد بايد تنظيم مربوط به تلويزيون را انجام دهيد/در غير اينصورت لپ تاپ را پيش يك تعميركار حرفه اي ببيريد كه برايتان تست كند/احتمال اين هم وجود دارد كه خروجي VGA شما خراب باشد/نتيجه را اعلام كنيد/موفق باشيد

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
با سلام خدمت اساتید
یه لپ تاپ hp دارم زمانی که با کابل vga به مانیتور وصلش می کنم تصویر روی مانیتور نمیاد ویندوزش سون می خواستم ببینم تنظیماتی خاصی داره یا کابل رو وصل میکنی باید تصویر بده
یه سوال دیگه داشتم اینکه این لپ تاپی که دارم هیچ برچسبی هیچ نوشته ای روش نیست که بفهمی مدلت چیه فقط وقتی روشن میکنی hp نشون داده میشه چطوری بفهمیم مدلش چیه با تشکر
دوست عزیز برای انتقال تصویر یا 2 تصویر همزمان شما باید بعد از نصب کابل کلید FN که معمولا کنار اس÷یس هست رو نگه دارید و بین کلید های F1تا F12 که معمولا F4یا F5 هست که البته با نوع نوت بوک متفاوته و عکس یه LCD کوچیک روش هست رو بزنید. همین نتیجه رو هم جهت نتیجه گیری اعلام کنید

بالا