آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

قطعات خراب موجود در بازار

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
دوستان امروز اومدم با دل خوش اي سي صوت پخش jvc به شماره tb2926hq رو عوض كردم و وقتي روشن كردم ديدم بازم صدا نداره اول فكر كردم موقع لحيم كاري اشتباهي كردم و برد را چك كردم و ديدم خير اشتباهي صورن نگرفته و رفتم يراغ اي سي بعدي اما اين دفعه گفتم بزار يه تستي از اي سي بكنم و ديدم بلللله اي سي نو به نو با مارك japon اما شارت آخر ضد حال و ضد حال بد تر اين بود كه ديگه اي سي نداشتم اما به جاش اي سي شماره [FONT=&quot]La47515 زدم و رفت . همش ضرر
[/FONT]

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام
دوستان یکی از محصولات دی وی دی که نمایندگی تعمیرش رو داریم 5 تا لنز HD850 آزاد درخواست کردم اومد یکی هم گارانتی محصولات خودشون بود جمعا 6 تا هیچکدوم سالم نبودند.هر شش تا معیوب بودند

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
دوستان اين عين نامرديه ديگه باور كن ديشب تا ساعت 4 صبح پاي يه پخش ديگه بودم و اين دفعه اي سي عزيز LA47515 كه از همان فروشنده اي كه قبلا tb2926hqمعيوب را خريده بودم تهيه كردم اما اين شارت نبود ولي چون روي پايه هاي وردي فن ميداديم خروجي داشتم شكم به برد رفت اما به هد فجيهي داغ ميكنه و جواب نميده و آخر سر مجبور شدم از روي پخشي كه قبلا اوراق كرده بودم اي سي رو باز كردم و مطمئن شدم بله مشكل از اي سي هستش ، بابا پولش يك طرف وقتش صد طرف .
آيا اين تقصير از فروشنده هاي عزيز نيست كه آي سي هاي نامرغوب و خراب تهيه ميكنند آخه بنده از هر اي سي چند تا تهيه ميكنم و وقتي يكي شون خراب بود هموشون خرابن .

بالا