آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ترانس یا چاپر امپلی

one.mehdi.1

کاربر
2011-10-17
39
91
تبریز
با سلام ایا از دوستان کسی میدونه که ترانس امپلی جی وی سی مدل 5500 که ترانسش دارای یک فرریت مربع اما با سوراخ وسط گرد از کجا میتونم تهیه کنم یا چه جوری درست کنم چون کلا داغون شده با تشکر اگه میشه کمی زودتر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
با سلام ایا از دوستان کسی میدونه که ترانس امپلی جی وی سی مدل 5500 که ترانسش دارای یک فرریت مربع اما با سوراخ وسط گرد از کجا میتونم تهیه کنم یا چه جوری درست کنم چون کلا داغون شده با تشکر اگه میشه کمی زودتر
با سلام :لطف کنید یک عکس واضحی از ترانس و مدار فوق بزارید تا بتونیم بیشتر در خدمت باشیم .موفق باشید .

one.mehdi.1

کاربر
2011-10-17
39
91
تبریز
با سلام دوباره اینم از عسکها ممنون از توجهتون PIC_0109.JPGPIC_0106.JPGPIC_0110.JPGPIC_0114.JPGPIC_0112.JPG
البته دوست استاد گرامی عکس ترانسی که براتون گذاشتم شبیه ترانس این امپلی هستش مال خودش داغون شده اگه امر دیگه ای هم باشه من در خدمتتون هستم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
با سلام :
عزیز این یک ترانس هسته فریت حلقوی میباشد که اماده ان با همین نام { ترانس هسته فریت حلقوی } در بازار تجارت بفروش میرسد حال اگر در محل شما موجود نیست سعی کنید از تهران تهیه نمایید هنگام خرید باید اندازه قطر خارجی و قطر داخلی انرا داشته باشید { البته اینا طبق استاندارد خودشون با شماره کد شده روی هسته مشخص میشه } حال شاید این شماره از بین بره لذا از اندازه قطر به سانتی هم میتونید از فروشنده ها خریداری نمایید.
در صورت تهیه این هسته ترانس کامل که مشکلی نخواهید داشت .... ولی هسته خالی را باید سیم پیچی کنید یعنی عینا سیم های ترانس قبلی را با توجه به تعداد دور و رشته های سیم پیچی شده و جهت انها ترانس خود را باز پیچی و استفاده کنید .
موفق باشید .

one.mehdi.1

کاربر
2011-10-17
39
91
تبریز
دوست و استاد گرامی ممنون از محبت شما ایا از دوستان که در سایت فعالیت میکنند فروشگاهی راجع به این موضوع دارند که بنده مراجعه کنم در ضمن چه جوری میتونم خودم سیم پیچی کنم (یعنی جه جوری محاسبه میشه ) چون کلش باز شده و امار دورهاش ازدست رفته

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
دوست و استاد گرامی ممنون از محبت شما ایا از دوستان که در سایت فعالیت میکنند فروشگاهی راجع به این موضوع دارند که بنده مراجعه کنم در ضمن چه جوری میتونم خودم سیم پیچی کنم (یعنی جه جوری محاسبه میشه ) چون کلش باز شده و امار دورهاش ازدست رفته
با سلام :
در مورد اینکه از کجا تهیه کنید ؟؟ بهترین و معتبر ترین فروشگاه ها در همین انجمن در جمع شما دوستان تشریف دارند به بخش فروشگاه های سایت مراجعه نمایید .
و اما در مورد سیم پیچی ؟ در صورتیکه شماتیک یا کاتالوگ امپلی فایر را داشته باشید در همونجا ظرفیت وسایر مشخصات ترانس هم درج شده و با ید از همون منبع استفاده کنید .برای ورود به فروشگاه ها میتونید روی بنر های موجود در بالای صفحه اصلی کلیک کنید.
چنانکه دفترچه یا کاتالوگ ندارید |!!!؟ طبعا باید نمونه دیگر سالم از همین مدل را پیدا واز روی ان کسب اطلاع کنید.
کافیست که ظرفیت {میکروهانری } ترانس فوق را داشته باشید در این صورت امادهانرانیز میتونید پیدا کنید.
چه خوب میشد دوستانیکه از این مدل در اختیار دارند مشخصات لازم را براتون بزارند.
موفق باشید.

بالا