آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن لپ تاپ HP G62

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
فکر نکنم توی دوستان ما کسی اهل ادعا باشد کسی اگر ادعا کند یعنی هیچ نمیداند و پیشرفتی هم نخواهد کرد
دوست گرامی شما باید اول مین را پروگرام کنید و سپس نتیجه را اعلام کنید مدل لپ تاپ را نیز کامل بنویسید تا فایل تست شده را برایتان ارسال کنم
شما میتونید بایوس را در شهر خودتان پیش همکار ببرید و پروگرام کنید اگر هم خواستید میتونید برام بفرستید تا این کار را برایتان انجام دهم فقط راه مان کمی دور است بنده در حال حاظر در مازندران هستم
موفق باشید

آزاد فکوریان

کاربر vip
کاربر
2012-11-02
45
186
سنندج
دوست عزیز من چند روز پیش همچین لب تاپی رو با cl و یه شستشو بورد حل کردم .فقط شما یه کاری کن اینکه رم دربیار اسلت رم یه شستشو بده و اگر هم تونستی یه رم دیگه بذار!!!!!!!!!!!:63000000:

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
دوستان بنظر شما ی کمی عجیب نیس که با لحیم سیم اسپیکر یا حتی اتصال سیم اسپکر لپ تاپ روشن نشه؟فیلم رو نیگاه کردید؟

hosein.asadolahi

کاربر حرفه ای
کاربر
2009-05-06
153
4,000
گنبد کاووس
دوست عزیز ، یه سوال ؟؟؟ موقع لحیم کاری باتری بایوس رو در آورد بودی یا نه ؟ اگه جوابتون منفیه ، احتمال زیاد با پروگرام کردن بایوس حل می‌شه . اول این کارو بکنید ببینید جواب میده یا نه ، باتری در بیار کابل برق‌و بکش ، باتری بایوس رو هم در بیار ، و پاور سویچ رو ۱ مین نگاه دار ، بعدش ادپترو بزن ببین روشن می‌شه ؟؟؟

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
پاسخ : روشن نشد لپ تاپ HP G62

ممكن هست مال چيپ ست گرافيك باشه يا نه اگه چيپست مشكل داشت اصلا روشن نميشد

؟
بله احتمالش هست! شما زمانی که از شارژر استفاده می کنید max ولتاژها روی مدار جاری می شن! اگر GPU مورد داشته باشه احتمال اینکه به این ایراد بخوری هست! این جوریم که شما نوشتی amd هست زیاد دستکاریش نکن چون نیاز به 1 bga machin خوب داره! اول اگه آی سی تغدیه رو چک کنید بهتره!

بالا