آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

چگونگی غیر فعال کردن پیامگیر

mehran.

کاربر
2011-10-07
36
168
درود دوستان...
یه گوشی SGH-E250 هستش که بعد از چند(3یا4) بار زنگ خوردن
میره رو پیامگیر،توی تنظیماتش هم گزینه ای رو ندیدم که بتونه غیر فعالش
کنه،فکر میکنم کد مخفی یا همچین چیزی داشته باشه.نظر شما چیه؟
با تشکر.

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
داداش یادم میاد در گوشیهای قدیمی E250 برای فعال کردن یا غیر فعال کردن از این مسیر: فهرست >> پیامها >> منشی تلفنی
ولی در گوشیهای جدید مثل E250I از این مسیر: فهرست >> تنظیمات >>تنظیمات مکالمه >>همه مکالمه ها>>منشی تلفنی

یا علــــــی

mehran.

کاربر
2011-10-07
36
168
با سلام
داداش یادم میاد در گوشیهای قدیمی E250 برای فعال کردن یا غیر فعال کردن از این مسیر: فهرست >> پیامها >> منشی تلفنی
ولی در گوشیهای جدید مثل E250I از این مسیر: فهرست >> تنظیمات >>تنظیمات مکالمه >>همه مکالمه ها>>منشی تلفنی

یا علــــــی

با تشکر از جوابت...
آره ،درسته ، اما با وجود غیر فعال کردنش عملا غیر فعال نمیشه و باز هم کار خودشو میکنه.

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
با تشکر از جوابت...
آره ،درسته ، اما با وجود غیر فعال کردنش عملا غیر فعال نمیشه و باز هم کار خودشو میکنه.
به نام خدا

سلام. منهم یک e250 داشتم که برعکس این بود. یعنی با وجود اینکه در منو فعال میشد اما عملا کار نمیکرد که تعمیرکاران موبایل گفتند باید فلاش شود.

mehran.

کاربر
2011-10-07
36
168
به نام خدا
سلام. منهم یک e250 داشتم که برعکس این بود. یعنی با وجود اینکه در منو فعال میشد اما عملا کار نمیکرد که تعمیرکاران موبایل گفتند باید فلاش شود.
با تشکر از دوستان مشکلش حل شد. گوشی رو خاموش و باطری رو در آورده و دوباره جا زدم و بعد از روشن کردنش یه بار ریستش کردم و بعد از اون به مسیری که bainery عزیز نوشته بودن رفتم و مراحلش رو انجام دادم و دیگه غیر فعال شد. دوستان حالا لطف کنید و بگید برا غیر فعال کردن قفل کیبوردش چیکار کنم؟ با تشکر

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با تشکر از دوستان مشکلش حل شد. گوشی رو خاموش و باطری رو در آورده و دوباره جا زدم و بعد از روشن کردنش یه بار ریستش کردم و بعد از اون به مسیری که bainery عزیز نوشته بودن رفتم و مراحلش رو انجام دادم و دیگه غیر فعال شد. دوستان حالا لطف کنید و بگید برا غیر فعال کردن قفل کیبوردش چیکار کنم؟ با تشکر

با سلام
آقا مهران تا اونجایی که من فهمیدم منظور از قفلت با این کد احتمالا حل میشه امتحانش کن: از سمت چپه خودت #3855*2767*

داداش این کد ریست گوشی سامسونگ است و من خیلی از مشکلات و با این کد حل کردم تو هم امتحان کن.

یا علــــــــــی

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran.

SinaH

کاربر
2013-04-03
2
0
به نام خدا

والا منم همین مشکل رو دارم یعنی روشن میشه اما کار نمیکنه !!! گوشی رو با کد ذکر شده هم ریست کردم ولی درست نشد.من الآن باید گوشی رو ببرم فلاش کنم ؟؟؟ تشکر از همه ی دوستان

SinaH

کاربر
2013-04-03
2
0
اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
بابت پست اسپم هم از مدیران عذر خواهی میکنم.

بالا