آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل نصب ویندوز

mojtaba sas

کاربر
2009-12-31
12
7
سلام سیستم موقع نصب ویندوز مرحله کپی فایلها هنگ میکنه ونصب نمیشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tofighsob

چینی چی

کاربر
2010-12-20
58
445
روی پل جنوبی فشار بدید و سیستم رو روشن کنید و بعد شروع به نصب ویندوز کنید اون مرحله هنگی رد میشه . علتشم دیسکانکتی پل جنوبی هست که مسولیت پورت های IDE و SATA که هارد بهشون وصله رو داره .
البته این مورد به شرطی که از هاردتون مطمئن هستید و مادربردتون از نظر ظاهری ( خازن بادکرده یا نشتی ) نداره .

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز اول از درجه دمای سی پی یو و محکم و سالم بودن فن و هیتسینک مطمین شو اگه درجه دما بالا باشه این اتفاق میوفته اگه مشکل بر طرف نشد به مراحل بعدی بورو

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
در تائید راهنمایی virangar عزیز
بیشترین درصد مشکل در اینجور مواقع میتونه از رم باشه بعد تغذیه بعد پل جنوبی.
البته سالم بودن مادربرد از نظر ظاهری هم شرط هستش

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
من ویندوز نصب می کنم مرحله کپی فایل رو انجام میده وقتی ریستارت می کنه و می خواد عملیات نصب را شروع کنه رو یک صفحه مشکی بدون هیچ خطایی متو قف میشه ایراد از چیه

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
من ویندوز نصب می کنم مرحله کپی فایل رو انجام میده وقتی ریستارت می کنه و می خواد عملیات نصب را شروع کنه رو یک صفحه مشکی بدون هیچ خطایی متو قف میشه ایراد از چیه
سلام دوست عزیز

احتمالا تو بایوس بوت رو سی دی رام یا دی وی دی رام تنظیم کردی .بعد از نصب نمیتونه ار هارد بوت کنه .شما اولین بوت رو روی هارد تنظیم کنید.تشکر

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام من بوت روی هارد گذاشتم بازم همین مشکل رو داشتم وقتی کار کپی فایل رو انجام میده وریستارت میکنه قیل از اینکه لوگوی ویندوز بیاد رو یک صفحه مشکی قفل میکنه راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
سلام من بوت روی هارد گذاشتم بازم همین مشکل رو داشتم وقتی کار کپی فایل رو انجام میده وریستارت میکنه قیل از اینکه لوگوی ویندوز بیاد رو یک صفحه مشکی قفل میکنه راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

یه بار بایوس رو رست کنید وباطری رو در بیارید. احتمال این هم هست که تو درایو C بد سکتور هم داشته باشی وقتی اطلاعات بوت اونجا قرار میگیره پاک بشه و ویندوز نتونه اونو بخونه. موفق باشید

بالا