آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مسائل و مشکلات گوشی n78 (کسایی که قصد خرید دارند حتما بخونند)

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوستان من هم N78 دارم و الآن چند روز متوالی که تمامی سایتها را در این مورد مطالعه کردم و همچنین خودم هم تجربیاتی کسب کردم . خوب مسائل یکم از هم گسسته است. من این مطلب رو به صورت کلی اینجا میگم که دیگه دوستان مجبور نباشند اینقدر مثل من وقت بگذارند
کل مطلب از این قرار (غیر از بحثهای الکی و یا بحثهای کدوم بهتر کدوم بدتر و قیمت چند)

1- در بیشتر مدلها کلید سبز و کلید کمکی بالای سرش قاطی میکنند و کلید سبز همان کار کلید کمکی را میکند
راه حل : یک بار به آرامی با کلید کمکی و ستاره صفحه کلید را قفل و دوباره باز کنید و باصفحه کلید ور نرید که ایراد از کلید نیست)
2-در بعضی مدلها یکمرتبه فیلمبرداری دچار مشکل میشه به گونه ای که صدایی شبیه باد در فیلم اضافه میشه
راه حل : کیفیت فیلم را کاهش دهید از تنظیمات (ممکنه در ورژنهای بعدی مشکل حل بشه)
3- رنگ کلید حرکتی وسط میره و ظاهر سیاه رنگ پیدا میکنه
راه حل : سعی کنید دستتون رو به آرامی بر روی آن حرکت دهید و حتی المقدور بازی نکنید!! (البته اگر گوشیتون رو دوست دارید) با اینکار رنگ رفتگی دیرتر اتفاق خواهد افتاد
4- میتوانید بازی های N-gage رو با هک و نصب کلاینت Binpad نصب کنید اما تعداد زیادی از بازیها به صورت تریال هستند و فقط یک مرحله آنها اجرا خواهد شد
راه حل: متاسفانه فعلا راه حلی وجود نداره و باید با بازیهایی که کار میکنند ساخت و منتظر کلاینت جدید از سوی Binpad بود
6- در بعضی مدلها realplayer مشکل دارد و فیلمهایی را که پخش میکند بعد از چند لحظه پخش تصویر ثابت شده و فقط صدا پخش می شود
راه حل: میتوانید از نرم افزار coreplayer استفاده کنید ممکنه در ورژنهای بعدی این مشکل مرتفع گردد
7-نور صفحه هر چی هم که تنظیم گردد باز هم بعد از 5 ثانی خاموش میشود
8- فریمور گوشی الآن ورژن 12 هست و ورژن 13 هنوز برای ایران (منظور شامل زبان فارسی نه اختصاص ایران) نیامده و در این مورد سوال نفرمایید

البته گوشی محاسن خیلی زیادی هم داره من اینجا قصد گفتن معایب را نداشتم فقط خواستم مشکلات را باز گو کنم که اگر یکی گوشیش مشکل داشت یکدفعه نیاد بگه چی شد که اینجوری شد و ...

منبع : irantk​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: manoto
بالا