آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

كاسه پيدا شده توسط Miner

zahedi

کاربر
2006-12-11
61
53
دوستان عزيز البته يادم رفت تعدادي ميخ و تكه اي مسي را هم بگذارم قطر دهنه كاسه 17 سانت ميباشد البته تا حدودي بدنه كاسه را تميز كردم
به اميد موفقيت براي همه دوستان

پیوست‌ها

• 95.6 کیلوبایت بازدیدها: 1,444

reza67

کاربر
2009-01-03
46
93
از دوستانی که تونستن با استفاده از ماینرشون چیزی پیدا کنند درخواست می کنم عکس اونها رو بذارند ممنون

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
با تشکر از دوستان بلاخره جایی بیدا شد که دوستان نظرات و مشاهدات و تجربیات خود را بیان کنند.

0000000000

کاربر
2008-09-13
9
14
آيا اين فلزيابها ردياب وزارت اطلاعات رودارن چون ردياب وزارت اطلاعات تو همه فلزيابهايي كه تو ايران ميفروشن هست .چون اگرازكسي فلزياب بگيرن جريمش ميكنن ولي آزاد داره فروخته ميشود چون همشون ردياب داره مگر اينكه خودت وارد كرده باشي درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farvahar

کاربر
2010-08-20
12
17
اشتباه!

آقای mehdi منم اولین بار که ماینرو ساختم همین فکرو میکردم چون ماینر من هم بالای 1.5 متر نمیزد . ولی بعدا با تحقیقاتی که در مورد ماینر داشتم متوجه شدم همین کسایی که می خوان مثلا در این سایت ذکات علم بکنن فایل hex رو تغییر دادن و اعلام نمی کنن که باید از چه نوع آی سی نظامی برای ساختن miner 4 استفاده کرد. دوستانی که می خوان ماینر 4 رو بسازن باید بدونن که باید hex اصلی رو از خود سایت --------------------------------دانلود کنن. و تمام ای سی های ماینر باید نظامی اصل باشه که حدودا قیمتش 2.5 میلیون تومن در میاد.

من فایل Hex این سایت رو با فایل Hex سایت اصلی مقایسه کردم، 100% شبیه به هم هستن در ضمن شما فکر می کنید واقعا آی سیی که غیر نظامی هست رو میشه تو مداری که با آی سی نظامی طراحی شده بکار برد و یا برعکس؟ مطمئن باشید که اگر نسخه اصلی این فلزیاب با آی سی نظامی ساخته می شد محال بود که بشه با آی سی غیر نظامی حتی دستگاه رو روشن کرد، شما اصلا می دونید آی سی های نظامی چه تفاوتی با آی سی های معمولی دارن که این حرف های نادرست رو تحویل کاربران می دین و اونا رو به اشتباه می ندازین؟
خلاصه مدار ماینر 4 این سایت کاملا اصل هست و دوستانی هم که به برد درست نرسیدن احتمالا یا دستگاه رو در حداکثر توان تنظیم نکردن و یا از قطعاتشون معیوب هست و اگر دوست داشته باشن می تونین نویز های احتمالی ها رو با عایق بندی فلز زمین منفی تا حدی بهبود بدن که البته اون هم نسبی هست. سربلند و پیروز باشید :eek:k:

کودکان خداوندگاران خردسال زمین اند که جز تکلم عشق آوازی نمی شنوند ( کوروش کبیر)

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
دوستایه من شما چرا سر هر تاپیکی تو سرو کله هم میزنید.
هیچ چیز غیر ممکن نیست دوستایه من.به جایه اینکه از دوستمون سوال کنید که چیکار کرده و چطور به ایم کیفبت مطلوب رسیده .سری شمشیراتونو از رو می بندید.
آقا فری اگر میتونی کمکی با اطلاعاتی که به در مون بخره رو در اختیارمون بزارید که ما هم دوعاتون کنیم.

من تو ماینر به یه سری مشکل بر هوردم و میخواستم از کسی که باهاش به جواب رسیده بپرسم که چه باید کرد.please help me

aryaey

کاربر
2011-01-24
3
3
شماها توجه نکردیند مشکل شما رو هدف واقعی نشان دادن دستگاه نیست دستگاه میزنه حفر میکنید میبینید چیزی نیست حتی یه پوسته ساندیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا