آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل در نوکیا 3250 در استفاده از v.....p.....n

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام دوستان من از گوشی نوکیا 3250 به عنوان مودم با خط ایرانسل استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم ولی با v....p...n نمی توانم کانکت شوم و ارور می دهد در ظمن از این کانکشن در سیستم دیگر با adsl استفاده می کنم وهیچ مشکلی ندارم در ظمن نرم افزار کانکشن را پیوست می کنم تا اگر تنظیماتی داشته باش راهنماییم کنید لطفا

پیوست‌ها

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام

دوست عزیز فکر نمیکنم بتونی از vpn استفاده کنی با خط ایرانسل. به این دلیل که اینترنت ایرانسل مخصوص گوشی هست و پورتهای vpn بر روی آن بسته هست.

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
301
907
اصفهان
سلام دوستان من از گوشی نوکیا 3250 به عنوان مودم با خط ایرانسل استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم ولی با v....p...n نمی توانم کانکت شوم و ارور می دهد در ظمن از این کانکشن در سیستم دیگر با adsl استفاده می کنم وهیچ مشکلی ندارم در ظمن نرم افزار کانکشن را پیوست می کنم تا اگر تنظیماتی داشته باش راهنماییم کنید لطفا

سلام
اگر امکان دارد یک عکس ار ارور قرار دهید

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
به نام خدا

سلام. من هم همین مشکل را داشتم. فرمایش جناب آقای نکویی صحیح است.
اما با تحقیقی که انجام دادم متوجه شدم که یک سری تنظیمات باید در کانکشن v--p--n صورت گیرد تا مشکل مرتفع شود. منتها این تنظیمات کلی نیست و هر شرکتی برای سرویس خود باید آنها را ارئه کند که البته بنده هم موفق به دریافت آنها نشدم.
در جواب سجاد عزیز هم باید عرض کنم هر دفعه یک ایروری میدهد که فکر میکند بیشتر ایرور 671 میداد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوستان این تایپیک باعث فیلتـــر شدن سایت میشه لطفا دیگه بحث رو ادامه ندید. فقط من یک جایی یک روش دیدم و نقل میکنم این پایین براتون اما خودم استفاده نکردم و نمیدونم جواب بده یا نه. شما میتونید امتحان کنید.

هنگامی که بوسیله GPRS (فقط GPRS ایرانسل بررسی شده) به اینترنت وصل می شود اگر IP شما 10.0.x.x باشد(یعنی شماره اول IP باید 10 و شماره دوم IP باید 0 باشد,بقیه شماره ها مهم نیستند) V*P*N شما بدون مشکل وصل می شود ولی اگر IP شما هر چیز دیگری باشد V*P*N شما پیغام خطای 721 را نشان می دهد.
راه حل: برای بدست آوردن IP در گوگل سرچ کنید my ip اولین سایتی میاد وارد بشید ip شما رو نشون میده.
حال اگر IP شما به حالت 10.0.x.x نبود , Disconnect کرده و دوباره Connect شوید تا IP شما عوض شود. آنقدر این عمل را تکرار کنید تا IP شما به شکل 10.0.x.x تبدیل شود. بعد از هر بار وصل شد هم باید اون صفحه رو رفرش کنید تا IP جدیدتون رو به شما نشون بده

جای دیگه هم نوشته بود v*p*n شما فقط باید با پورت l2tp وصل بشه و با pptp جواب نمیده....

خلاصه که مخابرات این پورت رو عمدا روی ایرانسل بسته و شاید با تنظیماتی بشه اون رو دور زد اما به روش معمول وصل نمیشید.

توضیحاتی هم که بالا ارائه شد فقط برای v*p*n های داخلی و شرکتی دادم و برای استفاده و دور زدن قوانین کشور خلاف قوانین سایت میباشد....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا