آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

صدای شدید در موقع خشک کردن در لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی

jawanroodi

کاربر
2011-02-07
28
102
با سلام حضور شما دوست گرامی ماشین لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی حدود 6 سال پیش خریدام ـ یک ماهی است مخصوصا در هنگام خشک کردن لباسها صداولرزش شدیدی پیدا کرده مثل خرد شدن یخ در مخلوط كن آبميوه گیری , وقتی بازش کردم زیر صفحه بزرگی که تسمه به ان وصل میشود مقداری ریزش اب داردو اثار زنگ زدگی پیدا کرده وبه تشخیص خودم بلبرینگ زیر این صفحه خراب میباشد ـ از شما استاد گرامی تقاضامندم که مرا راهنمایی کنید که ایا خودم در منزل میتوانم انرا تعویض ویا تعمیر کنم؟ به نمایندگی شهرمان اطلاع دادم گفت پنجاه هزار تومان خرج دارد. با تشكر وسپاسگزاری از لطف شما جوانرودی:smilie_help:

آخرین ویرایش:

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام حضور شما دوست گرامی ماشین لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی حدود 6 سال پیش خریدام ـ یک ماهی است مخصوصا در هنگام خشک کردن لباسها صداولرزش شدیدی پیدا کرده مثل خرد شدن یخ در مخلوط كن آبميوه گیری , وقتی بازش کردم زیر صفحه بزرگی که تسمه به ان وصل میشود مقداری ریزش اب داردو اثار زنگ زدگی پیدا کرده وبه تشخیص خودم بلبرینگ زیر این صفحه خراب میباشد ـ از شما استاد گرامی تقاضامندم که مرا راهنمایی کنید که ایا خودم در منزل میتوانم انرا تعویض ویا تعمیر کنم؟ به نمایندگی شهرمان اطلاع دادم گفت پنجاه هزار تومان خرج دارد. با تشكر وسپاسگزاری از لطف شما جوانرودی:smilie_help:

اگه فولی کش و بقیه ابزار ها رو داری و فکر میکنی که میتونی انجامش بدی کار سختی نیست

و این رو هم مدنظر داشته باش که برای بوش حتما درام رو ببر تراشکاری تا بوش رو برات استیل بزنه

موفق باشی

sohrab651

کاربر
2011-08-04
2
2
سلام
جهت تعویض بلبرینگ لباسشویی ،علاوه بر لوازم و تجهیزات به تجربه بالایی در زمینه تعمیر لیاسشویی نیاز است ضمنا بعد از تعویض بلبرینگ باید بتوانی با مهارت آنرا ببندی تا آببندی شده و نشت نداشته باشد در غیر اینصورت باید علاوه بر خسارتی که به منزلت و سرمایه ات زدی هزینه دو برابر به تعمیرکاری که ناز کرده بدهی و تحملش کنی تا بیاید و آنرا تعمیر کند.
پیشنهاد من این است که بدهی به تعمیرکار و بعد از آوردن لباسشویی به منزل و اطمینان از کارکرد صحیح آن پولش را تمام و کمال بپردازی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,116
سلام
همانطور که دوستان گفتند بهترین کار سپرن وسیله تعمیر به متخصص آن کار است وعلاوه بر اینکه شما تجربه این کا را ندارید و حتما هزینه بیشتر برای خود ایجاد می کنید بهتر است با یک تعمیر کار با انصلف وبات جربه مشورت وکمک بخواهید.
در هرصورت خود دانید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sarutobi

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,116
سلام
همانطور که دوستان گفتند بهترین کار سپرن وسیله تعمیر به متخصص آن کار است وعلاوه بر اینکه شما تجربه این کا را ندارید و حتما هزینه بیشتر برای خود ایجاد می کنید بهتر است با یک تعمیر کار با انصلف وبات جربه مشورت وکمک بخواهید.
در هرصورت خود دانید.

حسن118

کاربر vip
vip
کاربر
2020-01-02
4
1
شهرکرد
این صدا که می‌فرمایید از پمپ آب هستش که نیاز به سرویس و تمیز کاری داره اسم دیگش پمپ تخلیه هست

بالا