آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شارژ مجاني ايرانسل..حتما بخونيد واقعيه

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
سلام بچه ها....شما ميتونيد با كارت شارژ هاي قديمي ايرانسل و دادن پيش كد *141* دوباره همون كارت شارژو شارژش كنيد.من خودم تو 35 تا كارت شارژ 21 رو شارژ كردم....با ارزوي موفقيت براي همه شما

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
اما من با یکی از کارتها این کار رو انجام دادم نشد، منظورتان از قدیمی مربوط به چند وقت پیش میشه و پیش شماره سیم کارت شما چند هست؟

حداقل براي 5 الي 6 ماه قبل از اينكه كارت شارژههاي 2 هزار توماني بياد..كارت شارژايي كه **********م تا وقتي كه ايرانسل استفاده ميكرد جمع كرد و منم گرفتم با اين روش جواب داد..در ضمن ربطي به پيش شماره نداره چون چند تا از گوشي رفيقامم شارژ كردم:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
سلام دوستان

من هم با کارتی که 6 ماه قبل استفاده کرده بودم تست کردم اما جواب نداد .

به هر حال ممنونم.

Tanesh

کاربر
2008-10-05
61
584
نرم افزار شارژ ایرانسل

باسلام
میخواستم در مورد نرمافزار هائی که کد شازژ ایرانسل تولید میکنند بپرسم :
1- آیا واقعا این کد های تولیدی میتونه کار کنه ؟
2- اگراین کد های تولیدی کار میکنه اینها رو شبکه ایرانسل در سیستم مرکزی(سرور) چک نمیشه ؟
3- اگر این کد ها چک نشه ایرانسل که ورشکست میشه​

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
بله دوست عزیز کا رمیکنند اما شما باید بسیار خوش شانس باشید تا کد درست رو در بیارید. این نرم افزارها کار خاصی انجام نمی دهند فقط به صورت تصادفی یک کد 12 رقمی به شما می دهند که خودتون هم می توانید چنین برنامه ای را به راحتی با ویژوالبیسیک بنویسید.

اگر چندین بار اشتباه بزنید احتمال اینکه سیم کارت شما توسط مخابرات بلوکه بشه خیلی زیاد هست! پس زیاد نمیتونید امتحان کنید سعی کنید شماره هایی رو انتخاب کنید که به شماره های قبلی که استفاده کردید شباهت بیشتری می دهند شاید درصد موفقیت بالاتر بر.
در هر صورت زیاد ارزش وقت گذاشتن ندارد تعداد بسیار اندکی از این شماره های تصادفی یک رمز واقعی درمیاد!

marfan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-08
309
920
با سلام دوستان من خودم با این نرم افزار کار کردم بالای صد تای کد را در کوشی های مختلف امتحان کردم اما بی نتیجه بود به نظر من باید هم رمز وهم سریال باید با همباشند این کار هم محاله

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
محال که نیست دوست عزیز. از همین مدیرانی که در این سایت داریم توانسته اند به صورت تصادفی از این کدها شارژ کنند اما خیلی به ندرت ....

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
من هم انجام دادم نشد. گفتم که خیلی به ندرت. یک شماره تصادقی هست دیگه باید اینقدر خوش شانس باشید تا یکیش رمز در بیاد. اینجوری نیست که یکی بزنه بعد بکه چون نشد اصلا نمیشه!
ممکنه 100 نفر هم بزنند نشه اما یک نفر بزنه یک کد در بیاد....

این بحث رو دیگه ادامه ندهید همه چیز کاملا توضیح داده شد...
موفق باشید

بالا