آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آرشيو مجلات راديو تلويزيون خاطره ها

SHAHRYAR52

کاربر
2011-02-05
3
22
ولي يه راه براي دوستان پيشنهاد مي كنم
دوستان يك راه ساده تر بجاي اسكن گرفتن استفاده از تكنيك عكاسي است
ميشه با دوربين موبايل از صفحات عكس گرفت كه براي نمونه خودم از صفحه يكي از نامه هاي مهران كيت(3) يه عكس مي اندازم و ميذارم تا عزيزان ببينند كه كيفيت و حجم عكس چقدر ميشه
البته بعدا بايد با يه نرم افزار مناسب مقطع عكسها رو كوچك كرد تا حجمشون بياد پايين اين عكسي كه ميذارم حجمش 44 كيلو بايت است

http://

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
عنوان تاپیک با الکترونیک و مجلات اموزشی جور در نمیاد. من متوجه نشدم مگه رادیو و تلویزیون نشریه الکترونیک در گذشته داشته؟
و اینکه برنامه خاطره ها من هر چی تا حالا دیدم در مورد خواننده ها و هنرپیشه ها بوده. ولی برام جالب بود بعد که آمدم داخل تاپیک دیدم در مورد الکترونیک و نشریات الکترونیک داره بحث میشه!
حالا عنوان تاپیک ایراد داره یا واقعا این دو مبحث قاطی شده؟؟

alireza

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
13
12
مجلات و نشریات الکترونیک در ابتدا توسط مجله دانشمند و ناشران آن داخل این مجله و در کاغذ های رنگی در چند صفحه از این مجله ارائه شده است و سپس بعد چند سال در یک مجله جداگانه توسط همین ناشرین به نامهای الکترون و رادیوتلویزیون و الکترونیک و دانستنیهای الکترونیک و در سالهای بعد از انقلاب به صورت جدا از آن مجموعه با نام علم الکترونیک و کامپیوتر منتشر گردیده است و از سالهای دهه 80 دیگر انتشار این مجلات قطع گردید و مدتی هم فقط مجله ای با نام علم الکترونیک و کامپیوتر تنها با محتوای مطالب کامپیوتر منتشر گردید.من سری کامل این مجلات را دارم ولی بدلیل کمبود جا و دیگر مسائل در انباری میباشد

REZA164690

مدیر بخش تلویزیون های crt
مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران
باسلام -عكس اي ازيه نمونه مجله ازسال 1354

2013-07-20 11.36.45.jpg2013-07-20 11.37.04.jpg2013-07-20 11.37.23.jpg

[hide]يادش بخير.عجب ...[/hide]

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208
با سلام
دوستان عزیز که سن آنها به دوره مجلات رادیو و تلویزیون و الکترونیک نمیرسد .من آرشیو مجلات قدیمی را دراختیار دارم در صورت نیاز اعلام کنید تا بصورت پی دی اف آنها را ارسال کنم.
موفق باشید
ارسال بفرمایید ممنون از شما♥️♥️🌺🌺🌺

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

mhb-65

کاربر
2016-12-10
4
1
سلام من در آرشیوم تمام مجلات الکترونیک از شماره 1 سال 57 و قدیمی تر که رادیو تلویزیون است را دارم. فقط نمیتوانم اسکن کنم. چطور میشود به شما برای اسکن داد؟
سلام کانال تلگرامی کانال رادیو و تلویزیون به هزینه خودم برخی شماره ها را به ترتیب تاریخ گذاشتم ممنونم میشم کمکم کنید همچنین آرشیو مجلات قدیمی الکتور را تا سال ۱۹۸۰ فک کنم گذشتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676
بالا