آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

باتری موبایلم خیلی زود شارژ تموم میکنه آیا راهی برای حل این مشکل هست؟

rozi_zoli

کاربر
2008-05-28
72
302
سلام
شما گوشیتون را یکبار فلش کنید وشستشو کامل بدید
واز یک باطری اصلی استفاده کنید فکر کنم درست بشه

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام من گوشی چینی ztc n73دارم ولی هر باتری عوض میکنم خیلی زیاد شارژش تموم نشه یه روزه تازه اونم اگه هیچی استفاده نکنی یه باتری اصل هم خریدم با قیمت 12 هزار بازم همونطوره گر چه یکم خیلی کم از باتریهای قبلی بهتره ولی بهر حال من باید هر روز شارژ کنم راهی برای حل مشکل هست؟ ممنون موفق باشید
با سلام
دوست عزیز شما ابتدا باید باطری رو با یه باطری اصلی تعویض کنید در صورت عدم حل مشکل گوشی رو باز کرده و با تینر 10000 شستشو دهید برای رفع مشکل زود دشارژ شدن یکی از علتها میتونه باطری بک آپ باشه همینطور نرم افزار و آی سی پی اف و پاور چون مستقیما از باطری تغذیه میشن و در صورت اتصالی برق باطری رو میکشن.
برای رفع خود به خود روشن شدن گوشی شما هم یکی از ایرادات میتونه مربوط به کلید پاور یا میشه گفت پولکی و از آی سی(طبق نقشه) باشه.
دوست عزیز در تعمیرات گوشی قبل از تعویض سرویس یادتون نره.
یا علی.

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام دوست من گوشی را با منبع تغذیه روشن کن در حالت استنبای باید امپر تغذیه صفر بشه اگر شد باطری خرابه اگر نشد . ای سی تغذیه گوشی که با بیشتر چینی شبیه چک در غیر این صورت باید ببینی چه قطعه ای گرم می کند

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام دوست من گوشی را با منبع تغذیه روشن کن در حالت استنبای باید امپر تغذیه صفر بشه اگر شد باطری خرابه اگر نشد . ای سی تغذیه گوشی که با بیشتر چینی شبیه چک در غیر این صورت باید ببینی چه قطعه ای گرم می کند

بالا