آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در گوشی سامسونگ F488E ناتوان از تماس گرفتن

کورش 5

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-06-23
270
1,214
با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان محترم:
گوشی سامسونگ مدل:SGH- F488E دارم 2 سیم کارت - صفحه لمسی - که در اثر دست کاری برای تعویض
آهنگ که آن هم نشد اکنون بخواهیم شمارگیری کنیم روی صفحه دیس پلی فرمان (نا توان تماس یا نا توان اتصال)
میدهد با توجه به اینکه بعد از دستکاری این مشکل بوجود آمد برای رفع این مشکل چه مراحلی را باید انجام بدهم؟
ضمنآ برای فعال سازی جی پی اس یا همان نشان دادن محل یا مکانیکه هستیم چگونه میبایست فعال کرد؟
البته سیم کارت از نوع شبکه تالیا میباشد . ضمن تشکر از تمامی زحمات شما بزرگواران

پیوست‌ها

• 16.4 کیلوبایت بازدیدها: 66
  • 28.7 کیلوبایت بازدیدها: 58

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
تنظیمات رو دوست عزیز به حالت کارخانه برگردانید. در مورد gps هم برای نشان دادن مکان باید نرم افزار نصب کنید که برای مدل شما باید بررسی کنم ببینم نرم افزاری وجود داره یا نه معمولا سامسونگها نرم افزار بدرد بخوری براشون که نقشه های ایران را داشته باشد نیست

کورش 5

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-06-23
270
1,214
با سلام خدمت جناب نکویی عزیز:
ضمن تشکر از پاسخگویی و راهنمایی شما وقتیکه گوشی را میخواهم به تنظیمات کارخانه ای برگردانم
رمز میخواهد و من رمز مادر یا اصلی گوشی را متآسفانه نمی دانم فقط چهار صفر یا یک تا پنج را زدم
ولی فرمان اشتباه داد. در مورد GPS جناب نکویی منظورم نقشه ایران نبود بلکه منظورم این بود که
وقتی در منزل یا خیابانی هستیم اسم آن خیابان یا محله را می نویسد و با تغییرکردن خیبان اسم آن خیابان
نیز در روی صفحه موبایل تغییر میکند مانند ایرانسل با تشکر

hadida

کاربر
2010-07-16
10
30
گوشی شما چینی است در تظیمات تماس گزینه send ip رو فعال کنید مشکل بر طرف میشه

در ضمن گوشی چینی به صورت پیش فرض رمزش 1122 یا 3344 است با 1234 هم تست کنید

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
راه حل اول رو که دوستمون گفتند. در مورد gps چیزی که شما میفرمایید gps نیست. gps با استفاده از ماهواره کار مکینه و بر اساس نقشه شما میتونید بفهمید کجا هستید. اما این سرویسی هست که مخابرات از طریق bts هایی که در سطح شهر داره به شما میده و اصلا ربطی به ماهواره نداره و از طریق gprs کار میکنه. برای این کار شما باید گزینه cell info رو فقط پیدا کنید و روشن کنید. البته من سامسونگ مدل شما رو ندارم ولی یک مدل فردا دستم میرسه که شبیه مدل شماست باید ببینم در منوی اون کجاست ولی شما خودتون در قسمت network دنبال گزینه cell info بگردید و اگر داشت اون رو روشن کنید. cell مخفف سلول هست و منظورش سلولهای bts هست. حتما میدانید که این bts ها منطقه ای شبیه بم یک سلول زنبور عسل تحت پوشش خود قرار میدهند برای همین به این نام مشهورند وقتی شما در حوزه یک bts باشید نام آن bts بر روی گوشی ظاهر میشه که معمولا این نامها متناسب با خیابانها هست البته در کرج خیلی وقتها bts نام خیابان من دیدم نیست و نام محله هست و گاهی آدم گیج میشه و بدرد بخور نیست این سرویس

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
پاسخ : مشکل در گوشی سلمسونگ F488E ناتوان از تماس گرفتن

سلام من یه گوشی سامسونگ مدل GT-c3010S دارم بدون اینکه اتفاق خاصی براش بیفته تو دوربینش که میرم میگه دوربین باید چک بشه و بعد خارج میشه ریست کردم اما بازم فایده نداشت

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
پاسخ : مشکل در گوشی سلمسونگ F488E ناتوان از تماس گرفتن

با درود خدمت شما
دوست عزیز بهتره اول اتصالات فلت دوربین را تست کنید اگر مشکلی نداشت موبایل را فلش کنید
البته بنده زیاد در تعمیرات موبایل تخصص ندارم دوستان دیگر اگر نظری دارند لطفا اعلام کنند
موفق باشید

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
هم ایراد سخت افزاری ممکنه هم نرم افزاری. یکبار گوشی رو ریست کامل کنید اگر درست نشد باید فلش بشه و باز هم جواب نداد باید مدار و کابل دوربین چک بشه که فکر نمیکنم شما تعمیر کار باشید باید بدید بیرون

بالا