آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

در خواست راهنمایی برای خرید دستگاه BGA remover

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام خدمت دوستان من میخواستم دستگاه bga remover بخرم چون نیاز دارم چیپ های روی مادربرد بر دارم و مادربرد های زیادی دارم که مشکلشون از چیپ شمالی یا جنوبی میباشد برای همین ممنون میشم دوستان راهنمایی فرمایند که از کجا میتونم این دستگاه با قیمت مناسب بخرم و دوستانی که این دستگاه خریدن ممنون میشم راهنمایی فرمایند که عملکردش چطوری و از کجا خریدن

با تشکر:smilie_help:

آخرین ویرایش:

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
سلام دوست عزیز من دستگاه Yaxun YX-862D را دارم و تا حدود زیادی راضی هستم اگر قیمت مناسب می خواهی پیغام خصوصی بگذار تا قیمتش را بدهم

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز آیا با این وسیله میشه چیپ های اصلی مادربرد برداشت یا باید مثل هیتر بهش گرما بدی که باعث خراب شدن چیپ میشه

با تشکر

mehranhafezi

کاربر
2010-11-29
34
50
سلام آقای بوسعیدی دستگاه شما چند کاره است؟میشه اطلاعات بیشتری بدین ؟لطفا بفرمائید از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده؟

beal

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-19
440
1,120
ایران
با سلام

با اين دستگاه فقط چيپ جنوبي ميتوني كار كني اما تعويپ چيپ شمالي هم سخته و شايد نگيره و هم چيپ شمالي هم پيدا نميشه پيدا هم بشه گرونه.

با تشكر

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
من که 4 تا هیتر دارم تا حالا جرات نکردن چیپ ها رو با هیتر عوض کنم چون مطمئنم که خراب کاری میشه

ولی با سشوار های 20 -30 تومنی تو بازار راحت میشه اینکارو کرد فقط یه پنس مناسب میخواد همین

ahmad...

کاربر
2010-10-01
13
21
سلام دوستان...من هم ازاین yaxun 862 d++ ها دارم میشه بفرمایین با این ها میشه چیپ های لپ تاپ رو هم برداشت؟|آخه این لپ تاپ ها لحیم هاشون لید فری که هستن اصلا از جاشون تکون نمیخورن...لطفا اگه راهی بلدین به ما هم بگین...راستی با این سشوار صنعتی چه طور میشه کاری کرد؟کلا اصلا راهی هست واسه برداشتن چپ های لپ تاپ؟

yp1248

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-10-12
335
1,939
اصفهان
با سلام خدمت دوستان عزیز ،

من از Ya Xun862D چها کاره اسفاده میکنم یه قسمت برای گرمای پایین / یه تفنگ مادون قرمز / یه هیتر هوای گرم و یه هویه داره. خود شرکت سازنده و نمایندگیهای فروشش ادعا میکنند که از این دستگاه برای بردهای لب تاپ هم میشه استفاده کرد ولی در برخی موارد باعث تاب برداشتن برد میشه و مادربورد دیگه تصویر نمیده .
من برای تعویض چیپ جنوبی بردهای PC از همین دستگاه استفاده میکنم و راضی هستم . البته دوستان با سشوارهای معمولی هم میشه این کار رو کرد اما باید خیلی دقت داشت که تو برداشتن چیپ خازن و مقاومتهای اطراف رو بهم نریزی و یا اگه زیر چیپ کامل ول نکرده باشه میتونه باعث بشه تا پایه های روی برد کنده بشه. کلا به نظر من با همین دستگاه های IR 862D و یه وکیوم میشه راحت چیپ عوض کرد .

http://yaxun.en.alibaba.com/product/438272378-212301968/yaxun862d_SMD_BGA_infrared_station.html

آخرین ویرایش:

ahmad...

کاربر
2010-10-01
13
21
من با این 862d خواستم پل جنوبی لپ تاپ رو بردارم دفعه اول 30min گرما دادم نشد دفعه دوم 1 ساعت با نهایت توانش گرما دادم بازم بشد بعد چند بار کار کردن اون لامپی که داره به اسم مادون قرمز به مردم میفروشن ولی هالوژن معمولیه رو در چند مرحله 1 ساته پایین آوردم تا به 1-2 سانتی برد رسید گفتن شاید ذوب کنه ic رو که بهد از نیم ساعت دیدم بله بوهای خطر ناک داره مبیا بعد کاشف به عمل آمد دیدم ic هه به اندازهی نخود ورم کرده ....و ما 300 هزار تومن ناقابل از جیب پرداختیم که باعث این عمل نیک هم وطنان چینی ما شدند....واسه همین بعد از این گند خواستم ببینم راهی هست که با این دستگاه بشه ic های لپ تاپ رو اورد؟البته سالم هاااا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: m_eslahi
بالا