آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

TDA 8563Q مشابهTDA8560Q با صدای ضعیف

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,516
شوش شهر دانیال نبی (ع)
چرا آی سی TDA 8563Q که مشابهTDA8560Q هست صداش اینقدر ضعیفه کسی میدونه مشکل از کجاست .
آی سی پخش پراید TDA 8560Q با صدای خوب
مشابهش TDA 85653Q اما صداش در نمیاد خیلی ضعیفه کسی میدونه مشکل چیه توضیح بده با چند تا آی سی هم تست کردم همین طور بود .
اینم دیتا شیتشون

پیوست‌ها

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,516
شوش شهر دانیال نبی (ع)
لطفاً اگر کس دیگه ای هم هست این مشکل رو داشته بگه که من حداقل بدونم شاید این همه آی سی که خریدم خرابن و مرجوعشون کنم.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552
لطفاً اگر کس دیگه ای هم هست این مشکل رو داشته بگه که من حداقل بدونم شاید این همه آی سی که خریدم خرابن و مرجوعشون کنم.
سلام :
دوست عزيز نگفتي كه بعد از پسوند Q حروف يا شماره اي اضافي نيز داره يا نه ؟؟
اين ايسي ها در انواع پايه كوتاه و بلند با پسوندهاي متعددي روانه بازار شده با وجوديكه مشابه همديگرند ولي نسبت به همديگر در خروجي امپدانس { نوع ارايش بلندگوها و اهم انها } و ولتاژ 12 الي 18 ولتي تا حدود 40 وات استريو و يا بريچ باند فرق دارند ولي در كل اگر مطمين هستين كه در ساير قطعات مدار و بلندگوهاتون مشكلي نداريد قطعا ايسي هاي شما معيوب ميباشند .
موفق باشيد .

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,516
شوش شهر دانیال نبی (ع)
بله استاد عزیز کاملاً از لحاظ شماره و پایه ها یکی هستند و در دیتا شیت هم دقیقاً یکی هستند و بنده از چند فروشنده هم امتحان کرده ام اما از همه همین طور بود این عجیبه که چرا آی سی های همشون مشکل داره .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552
بله استاد عزیز کاملاً از لحاظ شماره و پایه ها یکی هستند و در دیتا شیت هم دقیقاً یکی هستند و بنده از چند فروشنده هم امتحان کرده ام اما از همه همین طور بود این عجیبه که چرا آی سی های همشون مشکل داره .
سلام :
بازم به شماره بعد از حرف q اشاره نكردين >> هرچي اين شماره نهايي بعد از q كمتر باشه از كيفيت خوبي برخوردار هستند .
فروشندگان محلي معمولا همه شون از يك فروشگاه عامل خريداري ميكنند لذا اين امكان وجود دارد كه همه شون از يك تيپ در بياد .
البته ميتونيد TDA1557 از
. نيز بجاي ان استفاده كنيد توانش يه مقدار كمتر هست .
موفق باشيد .

بالا