آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اتصال کوتاه در قسمت خروجی پاور p5

farazbzh

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
19
36
33
کرمان
با سلام 3تا پاور p5 دارم که هر سه قسمت خروجی - و + باهم اتصال کوتاه شدن و به هیت سینگ قسمت ثانویه اتصال کوتاه هستند . ماسفت های قسمت ثانویه عوض کردم ولی به محض به برق زدن با اتصال کوتاه شد و ماسفتها سوختن میشه راهنمایی کنید. ممنون.

mohammad304

کاربر vip
vip
کاربر
2022-02-18
7
7
28
با سلام 3تا پاور p5 دارم که هر سه قسمت خروجی - و + باهم اتصال کوتاه شدن و به هیت سینگ قسمت ثانویه اتصال کوتاه هستند . ماسفت های قسمت ثانویه عوض کردم ولی به محض به برق زدن با اتصال کوتاه شد و ماسفتها سوختن میشه راهنمایی کنید. ممنون.

سلام وقت بخیر شما درایور های ماسفتاتو عوض کن عیب از درایوراته و همچنین ic کنترولرتم چک کن درست باشه پالساش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farazbzh

farazbzh

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
19
36
33
کرمان
سلام دوست عزیز . ممنونم بابت پاسخ سریع و کاملتون.
جسارتا من تازه کارم امکان داره محل درایور ماسفت هارو نشونم بدید با سپاس از شما که در ایام تعطیل و عید نوروز وقت گذاشتین و پاسخ دادین.
IMG_۲۰۲۳۰۳۲۸_۱۶۳۴۱۷.jpg

IMG_۲۰۲۳۰۳۲۸_۱۶۳۴۳۴.jpg

77770

کاربر vip
کاربر
2014-12-30
220
163
مازندران
با سلام

سال جدید 1402 رو به تمامی دوستان وهمکارای عزیز تبریک و آرزوی سالی خوب وخوش رو از خدای منان دارم.

بریم سر اصل مطلب

دوست عزیز وقتی شما خروجی اتصالی داری اولین چیزی که به ذهن شما میرسه ماسفت های خروجی هست.تست کنید ماسفت های شورتی شده ویا ماسفت

های که ازنظر اهم پایین اومدن رو تعویض کن و بعد قبل تست حتما درایور ماسف رو ازنظر سوختگی و داغی حتما تعویض کن

وقبل از تست حتما از لامپ تست استفاده کن تا درصد سوختن قطعات رو بیاره پایین

IMG_۲۰۲۳۰۳۲۸_۱۶۳۴۱۷.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farazbzh
بالا