آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مودم dsl2770L وارد ستاپ برای کانفیگ نمیشود

هرمزاول

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-26
100
16
سلام دوستان ...
مودم DSL 2770L روشن میشود و همه چراغها و ولتاژ درسته اما برای کانفیگ با کابل وارد ستاپ صفحه تنظیمات نمیشود .. لطفا راهنمایی فرمایید قبلا از مساعدت سپاس

هرمزاول

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-26
100
16
واقعا . واقعا .. واقعا متاسفم بر این سایت .. من سوال فضاپیمایی نکردم ... یه سوال معمولی کردم که مودم با کابل شبکه وارد تنظیمات کانفیگ نمیشه ... همین و احسن بر مدیران سایت که از مجوعه تحت امرشون چقدر باخبرن ... شما امار دارید که و پیگیری نمیشه چرا سوال پس از 3 روز هنو پاسخی دریافت نکرده ... و گویا در همه پسته و مسولیتها طرف بعد از مدتی انگیزه از دست میده و باید افراد جدید و جوان با انگیزه بیاد سر کار . افرادی هستند که فقط با جملات بازی میکندد ... (((( درود بیکران بر حضرت معنا ))) فقط بجای پاسخ فقط ... . کلمات ادبی که پاسخ سوال فنی نشد ....
من راستش خیلی گلایه دارم که همیشه سوالهای من بیپاسخ میماند و از خیلی دوستان دیگه ...

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
368
771
سلام دوستان ...
مودم DSL 2770L روشن میشود و همه چراغها و ولتاژ درسته اما برای کانفیگ با کابل وارد ستاپ صفحه تنظیمات نمیشود .. لطفا راهنمایی فرمایید قبلا از مساعدت سپاس
سلام. اول کابل لن رو چک کنید که قطعی و لقی نداشته باشه حتی اگه شد با یک کابل دیگه موقتا جایگزین کنید. سر کابل رو از پورت اول به دوم یا سوم مودم متصل کنید. فایروال و نرم افزار اینترنت سکیوریتی که روی سیستم نصب هست را موقتا خاموش کنید. در ادامه از زیر دستگاه با فشردن دکمه ریست آن را ریست فکتوری کنید. در مرحله بعد طبق دستور العمل موجود در دفترچه راهنما که تصاویرش را ضمیمه کردم برای رفع مشکل وارد نشدن به منوی تنظیمات، عمل کنید و در کنترل پنل ویندوز قسمت اینترنت آپشنز تغییرات را اعمال کنید.

اگر درست نشد در مرحله بعد آی سی بایوس مودم جدا کنید و با فایل دامپ موجود در این لینک توسط پروگرامر مجدد پروگرام کنید تا دسترسی به منو تنظیمات برگرده. تغییر مک آدرس به دیفالت هم فراموش نشه. و در نهایت می تونین از این آدرس به آخرین نسخه آپگرید کنید.
اگر مودم را باز کنید و عکس واضح از رو و زیر برد هم بگذارید خیلی بهتره.

پیوست‌ها

• 285.4 کیلوبایت بازدیدها: 40
  • 449.3 کیلوبایت بازدیدها: 40
آخرین ویرایش:
بالا