آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اخبار: همکاری با انجمن

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
با سلام
قصد تغییرات گسترده ای در انجمن داریم که ان شاءالله سعی میکنیم در ایام نوروز اعمال کنیم
دوستان همکار که ارشیو فایل دارند و دوست دارند در انجمن قرار دهند و از امکانات جدیدی که در نظر گرفتیم استفاده کنند و یا توانایی برعهده گرفتن مدیریت یکی از بخش ها را دارند میتون با من هماهنگ کنند
برای هماهنگی با شماره واتس اپ 09010122839 در ارتباط باشید

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام و عرض ادب و تبریک پیشاپیش عید بنده به نوبه خودم در خدمتونم مهندس محمودی
با سلام
قصد تغییرات گسترده ای در انجمن داریم که ان شاءالله سعی میکنیم در ایام نوروز اعمال کنیم
دوستان همکار که ارشیو فایل دارند و دوست دارند در انجمن قرار دهند و از امکانات جدیدی که در نظر گرفتیم استفاده کنند و یا توانایی برعهده گرفتن مدیریت یکی از بخش ها را دارند میتون با من هماهنگ کنند

mani6

کاربر vip
vip
کاربر
2010-07-21
102
230
52
بندرعباس
عرض ادب و احترام خدمت بانی حلال مشکلات و مهندس عزیز
جناب محمودی گرامی لطفا راه ارتباطی ساده تر بفرمایید . واتساب که همیشه درگیره حقیقتش ما هم توان رفع درگیریو دیگه نداریم.

heidary3642

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام

بسیار عالی جناب محمودی عزیز. در باره فایلهای و تعمیرات پخش ماشین و ستاباکس فایل زیادی دارم و در خدمتتون هستم

jahansony

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام

درودبرهمکاران گرامی پیشاپیش عیدباستانی را خدمت همه عزیزان تبریک عرض میکنم
خیلی هم عالی منم به نوبه خودم درخدمت همکاران عزیزهستم

f_b_p

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-12-03
313
516
قم
با سلام

درود جناب محمودی عزیز بنده هم در خدمتم تو بخش مودم
یا حق

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
270
517
بوشهر
درود بر جناب محمدی عزیز و همه دوستان
جناب محمدی اگر بخاین فعالیت تو فروم بیشتر شه بهتره یه فکری برای رابط کاربری فروم کنید
بخصوص اون اخرین ارسالهای انجمن انقدر شلوغ و در همه که باعث سردرگمی میشه
کاش اخرین ارسالها در چند بخش تفکیک میشد که هر کسی طبق دانشش رو اون بخش متمرکز شه(مثلا بخش لوازم خانی-بخش خودرو-بخش کامپیوتر و لپ تاپ و مطعلقات و.....................)
یا اگر این امکان برای صفحه اول قابل تغیر نیست حداق تو هر بخش بریم فقط اخرین ارسالهای همون بخش قابل دیدن باشه
بر من خیلی سخته هر بار بیام اسکرول کنم تا ببینم کسی مثلا در حوزه کاری من چیزی گفته یا نه(البت این یک مثال بود و قطعا دانش من خیلی نیست)
و اینکه یه فکری هم برا مدیریت اطلاعیه ها کنید من هر طور تنظیم کنم اطلاعیه برام نمیاد مگر وقتی متن من ریپلای بشه
خواه نا خواه اگر فروم منیج بشه فعالیت بیشتر میشه
کار بری فرم بسیار سخت و خسته کنندس

آخرین ویرایش:
بالا