آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اخبار: همکاری با انجمن

ALI REZA AB

کاربر vip
کاربر
2022-05-11
3
3
با عرض سلام و درود من یه دستگاه ستاپ باکس استارست مدل SR-T8800 دارم وقتی خریدم مشکل داشته و روی بوت گیر کرده اول یه بار روشن شد بعد یهو رو بوت گیر کرد ودیگه لود نشد میتونید کمکم کنید درستش کنم فایلش و دارید ؟؟ در ضمن اینو برای شارژ انبارم گرفته بودم وقتی هم متوجه شدم دستگاه و بردم پیش اون فروشنده ولی قبول نکرد اگر کمکم کنید ممنون میشم تشکر پیشاپیش عید بر شما هم مبارک

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام
قصد تغییرات گسترده ای در انجمن داریم که ان شاءالله سعی میکنیم در ایام نوروز اعمال کنیم
دوستان همکار که ارشیو فایل دارند و دوست دارند در انجمن قرار دهند و از امکانات جدیدی که در نظر گرفتیم استفاده کنند و یا توانایی برعهده گرفتن مدیریت یکی از بخش ها را دارند میتون با من هماهنگ کنند
برای هماهنگی با شماره واتس اپ 09010122839 در ارتباط باشید

وقت بخیر
سال جدید رو پیشاپیش تبریک میگم
خوشحال میشم بتونم کمک کنم
کاش واسه پیام تلگرام هم اعلام میکردید.
واتساپ دست و پا گیر هست

آخرین ویرایش:

jjn

کاربر
2023-03-17
40
14
جایی در جنوب
سلام
من مولتی مترمو باز کردم پین های سلکتورش جداشدن الان نمیدونم جاشون کجا بود راهنمایی میکنید؟مولتی مترمYAXUN YX9205A+ هست

ashkantek

کاربر vip
کاربر
با سلام و درود خدمت تمامی همکاران عزیز و دنبال کنندگان انجمن .پیشاپیش سال نو رو به همه شما عزیزان تبریک میگم و امیدوارم سال نو سالی پراز شادی ،دل خوش ،موفقیت و پر رزق و روزی برای همه عزیزان باشه .بنده هم از پیشنهاد مهندس محمودی عزیز استقبال میکنم و کل فایل هایی که در اختیار دارم رو به انجمن هدیه میکنم .

rana2

کاربر
2020-01-04
4
1
با عرض سلام و تقدیم احترام ،
فرا رسیدن سال نو (۱۴۰۲) را بشما و کلیه ی همکاران معزز و گرامی صمیمانه تبریک عرض میکنم انشاءالله که سال آتی ، سال رونق زندگانی و کسب علم و برکت روزی و ارتزاق و ایضأ افول نابسامانی ها باشد. . .
بنده سالیانی ست که وام‌دار این بستر و همه ی اساتید بزرگوار در سامانه ی وزین (irantk) میباشم که حسب وظیفه و ادای دین ، هرآنچه در بضاعتم باشد ، دریغ نخواهد شد و با افتخار تقدیم خواهم نمود

abdanan11

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-03-27
295
810
آبدانان
با درود و شادباش سال نویایرانی خدمت جناب اقای محمودی و همه سروران حاضر درسایت امیدوارم همینطوری که دوستان اعلام امادگی جهت همکاری نمودن در پاسخ مشکلات همکاران نهایت همکاریداشته باشن که سئالی حداقل بی پاسخ وحل مشکل نمونه ...پاینده باشید .....اینجانب علیزادههستم و تا حد توان در خدمت دوستان هستم

jones

کاربر vip
vip
vip افتخاری
2009-02-11
401
1,027
سلام وعرض ادب به مدیران خوب سایت واقای محمودی من هم اماده همکاری هستم وسالی پر برکت وسلامتی کامل برای همه مشترکین ومدیران سایت ارزومندم

بالا