آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: همکاری با انجمن

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام به بزرگترین و اولین سایت علم ودانش الکترونیک و تعمیرات تخصصی ایران تک واقعا تک
دوستان همه با هم می توانیم بر مشگلات پیروز شویم دوستان از جمله بندی انگلیسی استفاده نمی کننم که همه به قول خومان هزاریش
بیافته ما بخدا از هیچ کشور عقب نیستم فعالیت های خود را در سایت بزارید الان ۱۰ ساله قبل من یک پستی زده ایم هست سایت بزرگ یعنی این و برای انجمن بزرگ باید کارهای بزرگ انجام داد

انسان با علم وتخیل پرواز کرد نمیشه سواد تعمیراتی ندونی و بتونی
چیزی را تعمیر کنی دورد فراوان به مهندس محمودی که سالهایی زیاد
با این سایت همه را باسواد الکترونیک اشنا ساخت

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,007
با سلام و ضمن تشکر از همه همکاران محترم و بانی این سایت آقای محمودی و تبریک پیشاپیش عید باستانی نوروزفقط یه خواهش از همه دوستان فایلی که تو بخش قرار میدین بیزحمت تست شده و غیر تکراری باشه موفق باشید.بنده هم تا حد توانم در خدمت دوستان محترم هستم ممنون.

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
درود بر شما
زمینه کاری من تعمیرات درایو ،سروو درایو ، |PLC ،hmi هست
تخصصی رو ماشین آلات نساجی شامل تخت باف (پیکانول - اسمیت و سولزر) - تاری حلقوی کارل مایر - برودری (گلدوزی ) lasser -تاجیما و ژاکارد اشتابلی و همچنین خطوط تکمیل کار میکنم
روزهایی هم که شهر خودم (بندرانزلی ) باشم (چون اکثرا کارخونه هستم ) تعمیرات برد لوازم خانگی انجام میدم
کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم انجام بدم
معمولا هر وقت برسم سایت رو چک میکنم

aitina1367

کاربر vip
vip
کاربر
2014-02-03
15
7
عرض ادب و شادباش خدمت همه دوستان خصوصا جناب آقای محمودی عزیز
با تشکر از راه اندازی این وب سایت
بنده هم در خصوص فایل بایوس لپ تاپ و مانیتور در خدمتتون هستم.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
درود به همه دوستان و همکاران ...یه زمانی سایت یکی از بهترین منابع و مرجع واسه الکترونیک بود ولی متاسفانه با پیدایش اپلیکیشن های تلگرام /واتساپ و....روز به روز در حال افت هستش خیلی از همکارا که قبلا حداقل روزی یک ساعت را در سایت سپری میکردن الان شاید ماهی یک بار هم سری به سایت نمیزنن و این باعث تاسف هستش ...امیدوارم با برنامه و ایده های جدید اقای محمودی ساید به رونق قبلش برگرده

Sobhan-Tele

کاربر vip
vip
کاربر
2007-04-14
30
71
با سلام
قصد تغییرات گسترده ای در انجمن داریم که ان شاءالله سعی میکنیم در ایام نوروز اعمال کنیم
دوستان همکار که ارشیو فایل دارند و دوست دارند در انجمن قرار دهند و از امکانات جدیدی که در نظر گرفتیم استفاده کنند و یا توانایی برعهده گرفتن مدیریت یکی از بخش ها را دارند میتون با من هماهنگ کنند
برای هماهنگی با شماره واتس اپ 09010122839 در ارتباط باشید

سلام و ارادت
جناب محمودی عزیز بنده هم در خدمتم تو بخش dvr و دوربین مداربسته و فایلهای فلش ، فریمویر،عیب یابی
یا حق

بالا