آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: همکاری با انجمن

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,594
هرمزگان
www.irantk.ir
درود بر جناب محمدی عزیز و همه دوستان
جناب محمدی اگر بخاین فعالیت تو فروم بیشتر شه بهتره یه فکری برای رابط کاربری فروم کنید
بخصوص اون اخرین ارسالهای انجمن انقدر شلوغ و در همه که باعث سردرگمی میشه
کاش اخرین ارسالها در چند بخش تفکیک میشد که هر کسی طبق دانشش رو اون بخش متمرکز شه(مثلا بخش لوازم خانی-بخش خودرو-بخش کامپیوتر و لپ تاپ و مطعلقات و.....................)
یا اگر این امکان برای صفحه اول قابل تغیر نیست حداق تو هر بخش بریم فقط اخرین ارسالهای همون بخش قابل دیدن باشه
بر من خیلی سخته هر بار بیام اسکرول کنم تا ببینم کسی مثلا در حوزه کاری من چیزی گفته یا نه(البت این یک مثال بود و قطعا دانش من خیلی نیست)
و اینکه یه فکری هم برا مدیریت اطلاعیه ها کنید من هر طور تنظیم کنم اطلاعیه برام نمیاد مگر وقتی متن من ریپلای بشه
خواه نا خواه اگر فروم منیج بشه فعالیت بیشتر میشه
کار بری فرم بسیار سخت و خسته کنندس
انشاالله منتظر تغییرات جدید و کاربر پسند در همین ایام باشید

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,594
هرمزگان
www.irantk.ir
باسلام و عرض ادب و تبریک پیشاپیش عید بنده به نوبه خودم در خدمتونم مهندس محمودی

زنده باشید
ممنون از شما که همیشه در کنار ما بوده اید

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
درود بر مهندس محمودی عزیز و گرامی
1 - خیلی از دوستان مشکل ورود به واتساپ و اینستاگرام دارند .
بنده دنبال فیلت .ر شک ...ن نیستم . برای همین از تلگرامهای متفرقه هم استفاده نمی کنم .

نرم افزارهای ایرانی و ساخت مهندسین ایرانی خیلی خوب هستند و مشکلی تا بحال با آنها نداشتیم .
بنده قبل از تلگرام و واتساپ و اینستا گرام ، از بیسفون پلاس استفاده می کرد.
سرعت عالی و کیفیت خوبی داشت . به علت حمایت نکردن مردم از بیسفون پلاس ، اعلام ورشکستگی کرد .
الان ایتا و سروش و روبیکا و ... در بهترین حد خود در حال بروزرسانی هستند .

2 - ظاهر قدیمی سایت برای من خیلی بهتر و راحت تر بود .
3 - هر موقع می خواهم وارد سایت شوم ، هر دفعه یوزر و پسوورد از من می خواهد .
4 - در بحث پرینترها تجربیاتی دارم که در کنار مهندس ریگی و amen و ... کامل تر می شویم .
ممنون از بذل توجهتان

آخرین ویرایش:

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
سلام.
خیلی از اعضا هستیم که همیشه در حد توان و تجربمون راهکار رو ارائه دادیم ولی هیچ فرقی با کسی که مطلبی ارائه نمیده و نظرش هم این هست نباید راه حل رو نشون کسی داد نداریم.
اگه این مورد رعایت بشه و یه سری امتیازات داده بشه اوضاع خیلی بهتر میشه و تغییر جدی حس میشه.
در غیر این هم من و خیلی ها به روال قبل همکاری خودمون رو داریم.

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
435
1,114
55
کبودراهنگ همدان
با سلام و عرض خدمت جناب استاد محمودی
پیشاپیش سال جدید بر شما و همکاران گرامیتان مبارک
خسته کار و تلاش نباشید
بنده هم در زمینه مهندسی معکوس و طراحی مدار با آلتیوم در خدمتم
البته با رعایت حق کپی رایت و پاسداشت اساتیدی که زحمت کشیده و با سختی و مشکلات مداری را طراحی و به خط تولید رساندن
پیروز و سربلند باشید

درود بر شما
ابتدا بر خود واجب می دانم تشکر ویژه ای داشته باشم از زحمات تمامی عزیزانی که به هر نوعی کمک حال همه بودن
پیشاپیش تبریک عرض می کنم سال نو رو خدمت تمامی عزیزان امیدوارم سال نو سالی سرشار از رزق و روزی و سلامتی باشه

بنده در زمینه سخت افزار کامپیوتر در خدمتم

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,298
6,982
تهران
درود استاد محمودی
با تشکر از زحمات حضرتعالی و تمامی اساتید ، بزرگواران ، دوستان و همکاران در سایت و همینطور تبریک سال نو ۱۴۰۲ که امیدواریم در این سال نو همه اتفاقات خوب که همگی منتظرش هستیم برای همگان اتفاق بیفتد .
باری همانند سابق در حد توان و ارتباطات موجود در خدمت شما و کلیه عزیزان بوده و آمادگی خود را در جهت پیشبرد افکار جدید و راهکارهای عملی را دارم .
پیروز و موفق باشید

آخرین ویرایش:

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام به بزرگترین و اولین سایت علم ودانش الکترونیک و تعمیرات تخصصی ایران تک واقعا تک
دوستان همه با هم می توانیم بر مشگلات پیروز شویم دوستان از جمله بندی انگلیسی استفاده نمی کننم که همه به قول خومان هزاریش
بیافته ما بخدا از هیچ کشور عقب نیستم فعالیت های خود را در سایت بزارید الان ۱۰ ساله قبل من یک پستی زده ایم هست سایت بزرگ یعنی این و برای انجمن بزرگ باید کارهای بزرگ انجام داد

انسان با علم وتخیل پرواز کرد نمیشه سواد تعمیراتی ندونی و بتونی
چیزی را تعمیر کنی دورد فراوان به مهندس محمودی که سالهایی زیاد
با این سایت همه را باسواد الکترونیک اشنا ساخت

بالا