آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کم بودن ولتاژ برق 5 ولت در سیم سبز وقرمز در پاور گرین 600

akjony1692

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-16
236
208
سلام همکاران گرامی
پاور مورد نظر ولتاژ 5 در سیم سبز و قرمز 4 ولت هست خازنهای الکترولیت را تعویض کردم ولی ولتاژ باز 4.2شدکم هست
جالب هست وقتی فن را وصل می کنم تا 4.5 بالا میاد وجالبر اینکه وقتی پره فن را میگیرمو فن دیگه حرکت نمی کنه ولتاژ 5 ولت میشه و تستر همه را اوکی نشون میده نمی دونم ایراد از چی هست کسی در این مورد می تونه کمک کنه

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام.
مثل اینکه تا از خط 12 جریان نکشی 5 پیک نمیشه ،شما از خروجی 12 ولت استفاده کن مثلا مقاومت اجری 10 اهم بذار بعد ولتاژ رو اندازه بگیر.
اصلا مگه پاورت زیر بار مشکلی نداره؟
تا 0.5 - + ولت ایرادی نداره.

farshid.hz

کاربر
2021-01-25
5
2
سلام همکاران گرامی
پاور مورد نظر ولتاژ 5 در سیم سبز و قرمز 4 ولت هست خازنهای الکترولیت را تعویض کردم ولی ولتاژ باز 4.2شدکم هست
جالب هست وقتی فن را وصل می کنم تا 4.5 بالا میاد وجالبر اینکه وقتی پره فن را میگیرمو فن دیگه حرکت نمی کنه ولتاژ 5 ولت میشه و تستر همه را اوکی نشون میده نمی دونم ایراد از چی هست کسی در این مورد می تونه کمک کنه
یه مقاومت وات بالا با اهم پایین مثلا ۱۵ تو هر خروجی به زمین وصله معمولا مقدارش میره بالا اما چکش کنید

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
107
289
سلام همکاران گرامی
درود.پاور تک ولتاژی هس؟
اول خازن تغذیه ایسی رو تعویض کنید

آخرین ویرایش:
بالا