آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بسته شدن برنامه ها در ویندوز ۱۰

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
دوستان یه مشکلی دارم بسته شدن یا از صفحه بیرون رفتن در ویندوز ده هست مثلا تلگرام دستاپ دارم یه صفحه میخونم میپره صفحه دیگه یا تو گوگل سرچ میکنم یه موضوعی بعد وقتی وارد صفحه میشم یه دفعه میپره صفحه سرچ گوگل.. صلا چیز عجیبی هست من قبلا این مشکل رو نداشتم تا اومدم ویندوز عوض کردم بعلت سنگینی سیستم بعد تعویض ویندوز این مشکل پیش امد ... دوباره امروز گفتم شاید اون ویندوز که نصب کردم ایراد داشته و مشکل داشته رفتم از مایکروسافت دانلود کردم ویندوز باز اش همون اش و کاسه همون این مطلب رو نوشتم سه بار از این صفحه منو پرت کرد بیرون عجیبه عجیبممنون میشم راهنمایی کنید... کارهای تعمیرات ی ویندوز مانند اسکن تو CMD ووو رو هم انجام دادم ولی نتیجه نداد

آخرین ویرایش:

mo.re.za

کاربر vip
کاربر
2010-07-27
41
30
سلام.
به نظر میاد سیستم شما ویروس یا تروجان گرفته که ناخودآگاه این کارها انجام می‌شه.
درسته که ویندوز تعویض شده، ولی با تعویض ویندوز، ویروسی که داخل درایو‌های دیگه سیستم هست پاک نمی‌شه و ممکنه بلافاصله بعد از تعویض ویندوز شما وارد درایو حاوی ویروس شده و باز ویندوز ویروسی بشه.
یکی از بهترین راهکارهایی که هست اینه که سیستم را با دیسک بوت Rescue Disk Kaspersky بیارید بالا و از اونجا کل سیستم را ویروس‌کشی کنید. سپس وارد ویندوز شده و اگه مشکل از ویروس باشه باید حل شده باشه. و در این حالت که ویندوز ویروسی نیست و تمیز هست، آنتی‌ویروس نصب کنید که دیگه ویروس نگیره.
مورد دیگه‌ای که داشتم این بوده که کیبورد طرف خراب بوده و یهو دکمه‌هاش می‌خورده و باعث می‌شده حرکات خود به خودی انجام بشه!!
موفق باشید.

بالا