آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: افتادن عقربه های کیلومتر پراید ‌132

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام خدمت همکاران گرامی . اخوی بنده پراید ۱۳۲ داره که فکر کنم مدل ۸۹ باشه مشکلش اینه که گاهی اوقات عقربه ها قاطی میکنن مثلا الان تو تصویر آمپر آب خیلی رفته بالا در صورتیکه موتور خنک هست یا بنزین داره ولی چراغ بنزین روشنه که سوییچو میبندی باز میکنی به حالت عادی برمیگرده چراغ بنزین هم خاموش میشه یا بعضی وقتها نمایشگر هم قطع میشه به نظر خودم کیلومتر مشکل داره دوستان اهل فن راهنمایی کنند با تشکر. IMG_20230204_37530.jpg

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
درود ب شما :

بدید مکانیکی خودرو برنه دیاگ و ارور ها رو حذف کنه اوکی میشه در ضمن علاوه بر دیاگ کردن

پیشنهاد میشه البته بحث جداییه لیکن ربط داره به ارورها رادیاتور ماشین رو عوض کنه .

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
درود ب شما :

بدید مکانیکی خودرو برنه دیاگ و ارور ها رو حذف کنه اوکی میشه در ضمن علاوه بر دیاگ کردن

پیشنهاد میشه البته بحث جداییه لیکن ربط داره به ارورها رادیاتور ماشین رو عوض کنه .

مهندس ارور مربوط به رادیاتور یا رادیاتور رو کلا عوض کنه؟ دوسه جا نشون داده رفع نکردن گفتن که برق دزدگیر ایراد داره که رله قطع کن موتورو حذف کردم فرقی نکرد که جلوی خودم روشن کردم دیدم عقربه ها میرن بالا بر میگردن و عقربه آمپر آب که رفت بالا عکس گرفتم پس توصیه جنابعالی دیاگ هست ممنون.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام مجدد تماس گرفتم گفتکه دیاگ زده شمع و وایر تعویض کرده سوکت فیوز های سیمی داخل کاپوت هم سرویس شده.

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
مهندس ارور مربوط به رادیاتور یا رادیاتور رو کلا عوض کنه؟ دوسه جا نشون داده رفع نکردن گفتن که برق دزدگیر ایراد داره که رله قطع کن موتورو حذف کردم فرقی نکرد که جلوی خودم روشن کردم دیدم عقربه ها میرن بالا بر میگردن و عقربه آمپر آب که رفت بالا عکس گرفتم پس توصیه جنابعالی دیاگ هست ممنون.

درود ب شما :

دقیقاً توصیه من دیاگ هست البته نرم افزار باید شرکتی و ورژن نر افزار هم خیلی مهم هست

بدید دست دیاگ کار بلد مشکل عقربه ها رو حل میکنه سنسور اکسیژن هم با نمونه مرغوب بفرمایید عوض کنه

رادیاتور بله مهمه اما در بدو استارت زدن ماشین که هنوز خنک هست و در ریپ زدن و یا هنگ کردن عقربه ها نقشی نداره

سلام مجدد تماس گرفتم گفتکه دیاگ زده شمع و وایر تعویض کرده سوکت فیوز های سیمی داخل کاپوت هم سرویس شده.

درود مجدد :

بدید دیاگ بزنن استای کار بلد... بعد اینجا پرانتز باز میکنم ممکنه خود جعبه دور کیلومتر مورد داره که اینهمه اما و اگر در اذهان ما پیاده کرده ؟!

بالا