آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموشی ایفون تابا درهنگام رفتن به دوربین

abolhassan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2008-10-22
71
69
سلام
مهندس جان یه زحمتی بکش عیب تفکیک کن اول بینم برد صوت مشکل داره یا تصویر
برای این کار ولتاژ برد تصویر پیدا کن که از صوت گرفته آن با منبع تغدیه وتنظیم امپر برروی مقدار کم بهش ولتاژ بده اگه منبع تغذیه اتصال نشون داد که معلوم برد تصویر اتصال داره ولی اگه اتصال نداشت تغذیه میکرو نگاه کن که فکر کنم یه مقاومت ۲۲ اهم باشه اگر اشتباه نکنم دو مورد داشتم ای سی ۶پایه fr9801داخل برد تصویر مشکل داشت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmm3

mmm3

کاربر
2010-07-25
60
136
با دوربین مشابه بررسی کنید اگر همان رویه شد، شانس بیشتر با جریان کشی زیاد است یا یکی از خازنهای الکترولیتی مورد دارد یا حسگر جریان خراب است.

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
سلام مهندس جان از لحاظ صوت هیچ مشکلی ندارد فقط تصویر زمانی که به تنظیمات میریم یا به دوربین میریم صفحه قطع میشود و فقط نور بک لایت صفحه روشن میماند

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
بدون دوربین هم همین عکس العمل را نشان میده و حتی با دوربین دیگر هم چنین هست

AVA ELECTRON

کاربر vip
کاربر
2013-12-12
7
0
سلام من هم همین مشکل رو دارم و بدون دوربین هم مشکل همچنان پابرجاست و صفحه بعد از سویچ روی دوربین سفیدمیشود و برنامه هنگ میکند.اساتید راهنمایی بفرمایید
من حدس میزنم برنامه فلاش مشکل دارد ولی در هیچ تاپیکی برنامه فلاش این مدل رو پیدا نکردم اگر دوستان فایل فلاش tvd-1043m رو دارن بگذارند.
با تشکر??????

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
با نهایت شرمندگی من خودم هم چون برنامه فاش را نداشتم امروز دادم دست مشتری برد باید یکی سالمش را پیدا کنی و از اون برنامه را کپی کنی

AVA ELECTRON

کاربر vip
کاربر
2013-12-12
7
0
Ic فلاش رو حتما تعویض و پروگرام کنید مشکل حل میشود.

بالا