آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: همراهی و همکاری در تعمیر تلفن TELEFONIKA مدل HCD399(52C)P/TSDL

permola

کاربر vip
کاربر
سلام و عرض ادب خدمت همکاران و استاید عزیزم

دیشب این تلفن به دستم رسید که در حالت پخش آیفون صداش نویز شدیدی داره و همونطور که میبینید تصویر نمایشگرش نصفس

بعد از باز کردنش این دو خازن رو دیدم که باد کردن خب من عوضش میکنم ببینم چه چیزایی تغییر میکنه و نتیجه رو تویه پست بعدی اعلام میکنم

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۰۱۸۱۴.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۰۱۸۲۵.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۰۱۸۴۴.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۱۱۸۲۷.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۲۳۲۴۹.jpg

permola

کاربر vip
کاربر
با تعویض اون دو خازن باد کرده صدای نویزش درست شد برم سراغ نمایشگرش ببینیم قضیه چیه ، لطفا در زمینه نمایشگرش میتونید راهنماییم کنید

permola

کاربر vip
کاربر
وضعیت نمایشگرش اینه که سالمه فقط اون فلتی که طلقیه بعضی قسمتاش از خود نمایشگره جدا شده که ارقام رو اینطوری نشون میده
عزیزان کسی میتونه راهنماییم کنه که چطور میتونم این رو ترمیم کنم

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۵۳۵۱۰.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۵۳۵۱۹.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۰_۱۵۳۵۲۳.jpg

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
با سلام میتونید فلت را از بازار تهیه کنید .با یک سر هویه مخصوص فلت را به ال سی دی بچسبانید اما قبل از چسباندن باید به چند نکته توجه کنید .ابتدا تمیز کاری وسپس دقت در چسباندن جای دقیق آن وسپس ظرافت در اتو کردن فلت موفق باشید

permola

کاربر vip
کاربر
با سلام میتونید فلت را از بازار تهیه کنید .با یک سر هویه مخصوص فلت را به ال سی دی بچسبانید اما قبل از چسباندن باید به چند نکته توجه کنید .ابتدا تمیز کاری وسپس دقت در چسباندن جای دقیق آن وسپس ظرافت در اتو کردن فلت موفق باشید
امیدوارم بتونم لطف و محبتت ن رو جبران کنم که وقت گذاشتید نظر دادین ، همین کارو میکنم مغازه ی من مارلیکه کرجه شما اطلاع ندارید از کجا میتونم فلت تهیه کنم و یه سوال وقتی سرچ میکنم فلت کربنی یه سری فلت ها کد ۴ رقمی داره شما میدونی اون کد چی رو مشخص میکنه؟
الان فلتی که لازم دارم ۴۴ رشتس ، آیا باید برم بگم یه فلت ۴۴ رشته میخوام و بخرم بیام یا کد و سایز و کمیت های دیگه ای هم داره؟

بالا