آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل تنظیم حرارت نشدن هویه دستگاه چهارکاره862d+

hossein-jonoob

کاربر vip
کاربر
2009-04-06
25
41
هشتبندی
سلام خدمت تعمیرکاران واساتیدعزیز
این دستگاه مدتی زیادی بلا استفاده بوده
الان میخوام دوباره استفاده کنم دسته هویه تنظیم حرارت نمیشه وبه محض زدن کلید اصلی پشت دستگاه هویه بشدت داغ والمنت میسوزونه حتی باخاموش بودن کلید هویه جلودستگاه،دوستان لطف میکنند راهنمایی کنند چطورمشکل حل کنم البته دسته هیتر ش هم همین مشکل داشت باراهنمایی یکی ازاساتیدسایت باجابجایی سیم های سنسورkدرست شد

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
سلام خدمت تعمیرکاران واساتیدعزیز
این دستگاه مدتی زیادی بلا استفاده بوده
الان میخوام دوباره استفاده کنم دسته هویه تنظیم حرارت نمیشه وبه محض زدن کلید اصلی پشت دستگاه هویه بشدت داغ والمنت میسوزونه حتی باخاموش بودن کلید هویه جلودستگاه،دوستان لطف میکنند راهنمایی کنند چطورمشکل حل کنم البته دسته هیتر ش هم همین مشکل داشت باراهنمایی یکی ازاساتیدسایت باجابجایی سیم های سنسورkدرست شد
درود
با این توصیف به احتمال قوی ترایاک خروجی ولت هویه شورت شده باشه .
اتو کوپلر ترایاک مورد نظر رو هم چک کنید.

hossein-jonoob

کاربر vip
کاربر
2009-04-06
25
41
هشتبندی
درود
با این توصیف به احتمال قوی ترایاک خروجی ولت هویه شورت شده باشه .
اتو کوپلر ترایاک مورد نظر رو هم چک کنید.
تشکردوست عزیزباجایگزینی ترایاک مربوطه حل شد

ropshop

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-12
48
44
سلام مشکلی برایم پیش امده باخود گفتم حالا که از هویه نام برده شده پس میتوان از هیتر گرداگ 952 هم نامی برد درسایت جایی دیگر را برای نوشتن این پست ندیدم ضمن سلام ودرود بر استادان و کاربران محترم یکدستگاه هیتر گرداگ دارم که داخل ان دو عدد ترانس موجود است اولی کوچک و دومی بزرگتر که اندازه ان 4 برابر اولی است متاسفانه این ترانس سوخته و سه خروجی دارد و
من ولتاژ خروجی هیچکدام را نمیدانم . ورودی 220 است . ا- خروجی اول یک جفت سیم زرد ولتاژ نامعلوم 2- خروجی دو یک جفت سیم سبز ولتاژ نامعلوم 3- خروجی سوم دوبل است دوسیم
برنگ ابی و سیم مشکی در وسط ولتاژ نامعلوم البته ولتاژ دوسیم ابی باید یک اندازه باشد . ضمنا روی ترانس سوخته هیچگونه اطلاعاتی نوشته نشده است حال از استادان محترم و کاربران عزیز استدعــا
دارم چنانچه اطلاعاتی از مقداراین سه خروجی این ترانس دارند با ذکر رنک سیم و مقدار ولتاژ انها اینجانب را یاری فرمایند با تشکرو احترام

بالا