آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ساخت دستگاه BGA پیشرفته فقط با ۵ میلیون

rezatiktak

کاربر vip
کاربر
2012-04-29
18
6
سلام مهندس عالی بود،منم ۲ساله که میخوام درست کنم ولی هنوز استارت نزدم،ایشالله که کار شما انگیزه بشه و انجام بدم،منم کنترلر همین pc 21 رو در نظر داشتم ،همینم میشه به کامپیوتر وصل و گراف دید

rezatiktak

کاربر vip
کاربر
2012-04-29
18
6
فقط یه چیزی،شما که با این کنترلر کار کردید،دقیق عمل میکنه ،یعنی شیب دمایی به صورت پله ای رو دقیق به صورت پی ای دی انجام میده،؟ و ایا میشه زیر یک دقیقه هم تنظیم کرد،مثلا دما رو ۱۵۰ درجه ۳۰ ثانیه نگه داره؟

m.irandost11

کاربر vip
کاربر
2020-11-17
32
164
فقط یه چیزی،شما که با این کنترلر کار کردید،دقیق عمل میکنه ،یعنی شیب دمایی به صورت پله ای رو دقیق به صورت پی ای دی انجام میده،؟ و ایا میشه زیر یک دقیقه هم تنظیم کرد،مثلا دما رو ۱۵۰ درجه ۳۰ ثانیه نگه داره؟
سلام رضا جان
لینک را انشاالله تا آخر امشب درست میکنم
خود کنترلر pidهست و دما را بر اساس زمانی که تنظیم کردی پیش میبره ولی نمیتونی مثلا تو یک دقیقه دما را از 30 به 150 برسونی چون ممکنه شوک به برد و چیپ وارد بشه

Amir 251

کاربر
2022-12-16
1
2
سلام مهندس ایراندوست عزیز
با اینکه در زمینه تعمیرات و الکترونیک تازه کارم اما با دیدن دستگاهی که طراحی کردید به قدری ذوق زده شدم که انگار طراحی خودم بوده
بهتون از ته دل تبریک میگم و امیدوارم که این اولین دستگاه طراحی شده شما باشد نه آخری
به امید موفقیت روز افزونتان

rezatiktak

کاربر vip
کاربر
2012-04-29
18
6
سلام رضا جان
لینک را انشاالله تا آخر امشب درست میکنم
خود کنترلر pidهست و دما را بر اساس زمانی که تنظیم کردی پیش میبره ولی نمیتونی مثلا تو یک دقیقه دما را از 30 به 150 برسونی چون ممکنه شوک به برد و چیپ وارد بشه
منظورم این نبود که تو یک دقیقه دما رو از 30 به 150 رسون ..گفتم میشه دما رو برای 30 ثانیه در یه درجه ای مثلا 150 درجه نگه داشت؟؟/
چون فکر کنم زیر یک دقیقه نمیشه تنظیم کرد
اگر میشه شیب دمایی که باهاش بیشتر کار کردی رو و با این دستگاه بیشر جواب داده رو بفرماید بدونیم ،، منم میخوام بسازش اگه وقت شه ،، و حتما ازتون کمک میگیرم ،، اگه شمارتونو بفستید ممنون میشم مهندس

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
737
1,219
فقط جهت حمایت بنده حتما در پلتفرم یوتیوب که لینکش را قرار دادم مشاهده کنید و دکمه تشکر یا لایک یادتون نره
لینک ویدیو :
سلام مهندس
لینک خراب هست؛ ممنون میشم هر وقت مقدور بود؛ لینک یوتیوپ رو تصحیح بفرمایید.
یا بهتر اینکه با توجه به سخت بودن شرایط دسترسی به یوتیوپ، اگر مقدور هست؛ فیلم رو در آپارات آپلود بفرمایید.

amirhosein mirzaei

کاربر
2023-07-06
3
0
کرج
با سلام خدمت همه دوست داران الکترونیک و تعمیرات
با توجه به شرایط اقتصادی عالیه که داریم و ارزش بسیار بالای پول ملی لازم دونستم تا اطلاعات ناچیزی که داریم را در بین شما دوست داران به اشتراک بذارم ، شاید برای یک نفر هم مفید واقع شود.
همون طور که اطلاع دارید هر شغلی وسیله متناسب به خودش را لازم دارد که در شغل تعمیرات لپ تاپ ، تعمیرات کنسول ، تعمیرات کارت گرافیک ، تعمیرات تلوزیون و ... یک وسیله ای که واقعا مورد نیاز هست دستگاه تعویض چیپ یا همون bga(Ball Grid Array) که در حال حاضر قیمت این دستگاه از 70 میلیون شروع میشه که برای کسانی که شغل های که گفتم واقعا عددی سنگینی هست ولی اینجانب با قطعات کاملا ایرانی(البته به غیر هیتر سرامیکی که چینی هست) تونستم دستگاه bga ارزان قیمت درست کنم که دراین تاریخ(20/05/1401) قیمتی در حدود 5 میلیون هزینه بر است که در مقابل 70 میلیون عددی به شمار نمیاد(تو مایه دستگاه دستگاه bga 5860)
دستگاهی که مشاهده میکنید هچ تفاوتی با دستگاه های معمولی bga ندارد و براساس کنترلر pid و کاملا قابل برنامه ریزی و گراف بندی میباشد که به لطف وجود دو عدد ترموکوپل ، دمای دقیق برد و چیپ را به شما نشون میده
نکته : تمامی سایتهای که معرفی میکنم فقط و فقط جهت اینکه شما دوستان با قیمت و مشخصات وسیله ای که خریداری نمودم آشنا شوید تا بتوانید از هر سایت دیگه یا مغازه داری تهیه کنید و گرنه نه این سایتها را تایید میکنم و نه رد میکنم(هیچ کدوم اسپانسر نیستند)
فقط جهت حمایت بنده حتما در پلتفرم یوتیوب که لینکش را قرار دادم مشاهده کنید و دکمه تشکر یا لایک یادتون نره
لینک ویدیو :
سلام وقتتون بخیر من وارد لینک میشم میگه ویدئو خصوصی است

amirhosein mirzaei

کاربر
2023-07-06
3
0
کرج
با توجه به شرایط اقتصادی عالیه که داریم و ارزش بسیار بالای پول ملی لازم دونستم تا اطلاعات ناچیزی که داریم را در بین شما دوست داران به اشتراک بذارم ، شاید برای یک نفر هم مفید واقع شود.
همون طور که اطلاع دارید هر شغلی وسیله متناسب به خودش را لازم دارد که در شغل تعمیرات لپ تاپ ، تعمیرات کنسول ، تعمیرات کارت گرافیک ، تعمیرات تلوزیون و ... یک وسیله ای که واقعا مورد نیاز هست دستگاه تعویض چیپ یا همون bga(Ball Grid Array) که در حال حاضر قیمت این دستگاه از 70 میلیون شروع میشه که برای کسانی که شغل های که گفتم واقعا عددی سنگینی هست ولی اینجانب با قطعات کاملا ایرانی(البته به غیر هیتر سرامیکی که چینی هست) تونستم دستگاه bga ارزان قیمت درست کنم که دراین تاریخ(20/05/1401) قیمتی در حدود 5 میلیون هزینه بر است که در مقابل 70 میلیون عددی به شمار نمیاد(تو مایه دستگاه دستگاه bga 5860)
دستگاهی که مشاهده میکنید هچ تفاوتی با دستگاه های معمولی bga ندارد و براساس کنترلر pid و کاملا قابل برنامه ریزی و گراف بندی میباشد که به لطف وجود دو عدد ترموکوپل ، دمای دقیق برد و چیپ را به شما نشون میده
نکته : تمامی سایتهای که معرفی میکنم فقط و فقط جهت اینکه شما دوستان با قیمت و مشخصات وسیله ای که خریداری نمودم آشنا شوید تا بتوانید از هر سایت دیگه یا مغازه داری تهیه کنید و گرنه نه این سایتها را تایید میکنم و نه رد میکنم(هیچ کدوم اسپانسر نیستند)
لینک ویدیو :
سلام وقتتون بخیر لینک یوتیوبتون میرم داخلش میگه خصوصی هست چیکار کنم

amirhosein mirzaei

کاربر
2023-07-06
3
0
کرج
لینک ویدیو :
سلام وقتتون بخیر من وارد لینک میشم روی صفحه میاره ویدیو خصوصی است ممنون میشم راهنمايي کنید

POOYANTAEMIR

کاربر vip
کاربر
2019-03-29
33
30
اینم یک سری عکس و فیلم جهت اون دوستانی که به یو*تیوب دسترسی ندارند.

[video]https://uupload.ir/view/whatsapp_video_2022-09-05_at_8.56.18_pm_27ek.mp4[/video]

[video]https://uupload.ir/view/whatsapp_video_2022-09-05_at_8.55.59_pm_6bd7.mp4[/video]
سلام
ممنون از اشتراک گذاری ابداع بسیار کاربردیتون
این لینک ها رو چطور میشه باز کرد؟

بالا