آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست هر نوع فايل آماده كيلومتر انواع خودرو در اين تايپيك

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
در این تایپینگ فایل های کیلومتر انواع خودرو را درخواست کنید تا در صورت موجود بودن در اولین فرصت تقدیم گردد

aliabas

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-18
362
1,991
با سلام
لطفا فایل اماده کیلومتر پراید saba یگانه سوز 89 با شماره ایسی 93s56wرا برای بنده قرار دهید
پشت کیلومتر نوشته شده crouse
با تشکر

آخرین ویرایش:

aliabas

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-18
362
1,991
با سلام خدمت دوستان
نمی دانم جای مناسبی برای پست خود انتخواب کرده ام یا نه
کیلومتر مورد نظر بعد از دادن چندین فایل کیلومترهم مدل درست شد فقط عزیزان توجه داشته با شید حتما قبل از کار بر روی فایل مورد نظر بک اپ بگیرید به خاطر اینکه در این موردی که بنده داشتم فقط فایلی به کار امد که شماره ایسی بزرگ کنار خود ایسی ایپروم با هم یکی بود

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام خدمت دوستان
نمی دانم جای مناسبی برای پست خود انتخواب کرده ام یا نه
کیلومتر مورد نظر بعد از دادن چندین فایل کیلومترهم مدل درست شد فقط عزیزان توجه داشته با شید حتما قبل از کار بر روی فایل مورد نظر بک اپ بگیرید به خاطر اینکه در این موردی که بنده داشتم فقط فایلی به کار امد که شماره ایسی بزرگ کنار خود ایسی ایپروم با هم یکی بود
اول اینکه خدا را شکر که کارتان راه افتاد
چون من خیلی دنبال فایل شما بودم و پیدا نکردم و شما هم پیغام خصوصی می دادید
راستش من خیلی سر و کاری با کیلومتر ندارم
ولی در کل همیشه یادتان باشد حتی از فایل های خراب هم باید یک بکاپ بگیرید
موفق باشید

hwemrwo

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-11
61
485
بوکان
dump km

سلام به دوستان گلم هر فایل کیلومتری که خواستید بگید واستون بذارم .الان هم دامپ کیلومتر ماکسیما واستون گذاشتم.

• [FONT=&quot]می نویسم تا همه بخوانند[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]
  • [FONT=&quot]شاید کسی چیزی یاد بگیرد و استادی اشتباه مرا بگیرد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
  • [FONT=&quot]تا هم من پیشرفت کنم و هم آنان که در جستجوی یادگیری هستند[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]
  • [FONT=&quot]می نویسم برای آنانکه می خواهند آغاز کنند ولی دنبال راهی برای شروع هستند [/FONT][FONT=&quot].....[/FONT]

پیوست‌ها

• 15 کیلوبایت بازدیدها: 169

hamid9200

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-11
74
288
سلام دوست عزیز لطفا در مورد کم کردن کیلومتر در پراید های دو گانه سوز هم توضیح بدید. اینهایی که گیج گاز درون صفحه نشون داده میشه و متعلق به شرکت کروز میباشد.

با تشکر

بالا