آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: در خواست فایل دامپ برای پروگرام کردن مودم TPLINK TL-MR100 ورژن 1.2

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
سلام مجدد!
مشکل اولیه این بوده که توی صفحه ی کانفیگ مودم نمی رفت به هیچ وجه و اینکه چراغ های مربوط به قسمت سیگنال سیم کارت روشن نمیشدن و کلا قسمت سیم کارت کار نمیکرد و اینترنتی نداشت.ولی در همین حالت چراغ وای فای داشتم و اسمش توی سرچ میومد و میشد بهش کانکت شد.
مودم را هم میشد به شکل دستی از طریق کلید ریست کرد.
چندین مدل فایل تست کردم ولی بی نتیجه بود ومشکلات پا برجا بودن.
البته من ورژن 1.2 هیچ جایی پیدا نکردم.
سپاس.

درود مجدد

اینو تست کنید .

پیوست‌ها

link32

کاربر vip
کاربر
2009-04-29
18
29
با سلام و درود
فایلهایی که گذاشتید همه 4 مگ هستند و برای رام اصلی . کسی برنامه ای که داخل رام 2 مگ که زیر جک پاور هست را دارد . متاسفانه اشتباها بجای کپی پاکش کردم و الان کلا روشن نمیشه ممنون میشم یکی کمکم کنه
mr100.jpg

آخرین ویرایش:

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
272
اردبیل
www.mj7.ir
دوستان خواهشا اینجا به فکر سود خودتون نباشید مشگل این مودم ها همه مربوط به ای سی نند 134 مگ هست که باید پروگرم بشه همین
کار نکردن مودم mr100 ورژن 1 و 1.2 مربوط به ای سی نند هست که بعد برنامه ریزی دوباره کار کرد فقط مشگل این که بعد چند بار روشن و خاموش کردن مودم باز کار نمی کنه یعنی چراغ معمولی وظاهرا درست روشن می شود ولی ای پی نمیگیره و انتن نمیاد بالا و همه گی مربوط به این ای سی 134 مگ ربط داره مشگلی که هست این هست که چرا فلش به اصلاع می پره بعد از چند بار روشن خاموشش . اونم فکر میکنم مربوط به ایسی بزرگ همو ن cpu meditek می باشد .
باز روش کار می کنم . علت پریدن فایل پیدا کردم حتما میگم.

link32

کاربر vip
کاربر
2009-04-29
18
29
خیلی ممنون بزرگوار
فقط ببخشید همین آی سی نند 134 مگ را با چه مدل پروگرامرهایی میشه پروگرام کرد و آداپتور برای پروگرامشو میشه پیدا کرد یا سیم کشی کنیم

bamesabz

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-13
31
46
خیلی ممنون بزرگوار
فقط ببخشید همین آی سی نند 134 مگ را با چه مدل پروگرامرهایی میشه پروگرام کرد و آداپتور برای پروگرامشو میشه پیدا کرد یا سیم کشی کنیم
سلام
شما تونستید راهی پیدا کنید بزرگوار

link32

کاربر vip
کاربر
2009-04-29
18
29
سلام
شما تونستید راهی پیدا کنید بزرگوار
سلام
فایل این مودمو کسی نفرستاد ولی برای یه مودم vdsl که آرم مخابرات هم روشه با پروگرامر معمول از همینایی که مستقیم به usb میخوره پروگرام کردم جواب هم داد ولی کانفیگ نگه نمیداشت که نفهمیدم واسه چی بود شماره پایه ها با آی سی های smd یکی هست فقط باید با یه کابل فلت یه سر به آی سی یه سرشم پین هدر لحیم کنی
نکته مهم اینه با 5 تا نرم افزار پروگرام تست کردم فقط یه نرم افزار بود که جواب داد خواستید براتون میفرستم

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
272
اردبیل
www.mj7.ir
سلام به دوستان عزیز و خسته نباشید .
مطلب کامل کنم و ماه عسلی از تجربه تعمیرات mr 100 رو به دوستان بگم
اول اینکه مشگل 100 درصدی این مودم از ای سی نند 139 مگابایتی هست و به این صورت چراغ های مربوط به انتن روشن نمی شود و کانفیگ مودم وارد نمی شه . ولی مودم روشن میشه و چراغ wifi روشن میشود خوب اول از همه یک فایل دامپ سالم از این ای سی که تاکید می کنم با پروگرمر RT809H رد بگیرین و بکاپ بگیرین با هیچ پروگرام دیگه استفاده نکنید گفتن با من گوش دادن با شما . توجه حتما حتما از ایسی که رد میگیرین مودم سالم و بدن مشگل بالا بیاد ، حالا با هر وقت مشگلی گفتم روبرو شدین ای سی نند در بیارین و باز تاکید می کنم فقط با پروگرم که گفتم روی ای سی رایت کنید . مطلبی هست باز اینه که جا زدن خود ای سی رو اداپتور مبدل کمی سخته بعضی موقع چند بار برداشتن ای سی و باز جا گذاشتن ایسی موفق میشم ای سی رو پروگرم کنم پس دقت کنید .
مطلب دیگه اینه که اصلا با ای سی 8 پایه کوچیک 4 مگی کاری نداشته باشین که imei و سریال و رمز wifi همگی داخل این ای سی می باشد و در صورت تغییر و یا کپی زدن ای فایل imei روی چند تا مودم باعث قطع شدن سرویس ان مودم خواهد شد پس شوخی بردار نیست .
دوستان هی سوال الکی دیگه نیان بپرسین بنده 20 و شایدم بیشتر روی این مودم کار کردم و همه حل شده بدون هیچ مشگلی کار میکنه .با پروگرامر های دیگه کار کردم ولی هیچ کدام جواب ندادن . فقط تنها پروگرام که جواب داده فقط RT809H بوده .
باز مطلبی بود در ورژن 1.0 و 1.20 هیچ فرقی در فایلشون نیست نگران نباشید به هم می خورن .
من فایل سالم و تست شده 100 در صدی اپلود می کنم تا از بابت فایل خیالتون اسوده بشه .
یا حق با مشگلی بود با ادی بنده در تماس باشین
@mohamadreza26204
09364825008

بالا