آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل عدم اتصال ماینر t2thm به استخر

Aram.gh

کاربر
2021-10-24
98
29
منظورتون اون چراغ های روی هشبرد هست؟؟

اگر پاور به کنترل برد وصا نباشه این طبیعیه...پاور در لحظه وصل شدن برق هم 12 ولت و هم 15 ولت رو وصل میکنه و وقتی کنترل برد و پیدا نکنه در همان ثانیه اول برق هشبرد و قطع میکنه

ببنید برق 4 پین 12 ولت کنترل برد بعد از روشن شدن همیشه وصله فقط برق 15 ولت هشبرد ها هست که در ضورت وصل نبودن به کنترل برد قطع میشه شما میتونید:
1-پاور رو وصل کنید به کنترل برد و خروجی برق هشبرد ها رو چک کنید
2-برق پاور رو که وصل کنید در همون ثانیه اول برق هشبرد ها وصل میشه و قطع میشه شما اون لحظه می تونید چک کنید
3-چندتا از همکاران گفتند که اگر سیم آبی رنگ 4 پین خظی ای که از پاور به کنترل برد میخوره رو به سیم زرد رنگ 12 ولتی که از پاور به کنترل برد میخوره رو به وسیله یک مقاومت 100 یا 1000 اهمی بهم متصل کنید برق هشبرد ها بدون اتصال کنترل برد هم متصل میمونه(خودم هنوز امتحان نکردم)
خیر یک led سبزرنگ بین پین های 15ولت خروجی پاو هستش که یکی از پاور هاچشمک میزند و صدای تق تق میدهد برای چندین بار بعد خاموش می شود
اون یکی پاورهم کمیروشن میوشود و بعد خاموش میماند
اینم امتحان میکنم جالبه ببینم خروجی پاور فعال میشه البته مال من سیم زرد و سفید و قرمز و مشکی هستن

آخرین ویرایش:

Aram.gh

کاربر
2021-10-24
98
29
هشبرد رو از داخل قاب خارج کردم و التبه فن ها را با فن حلزونی تعویض کردن و برای من نیاوردن من هشبرد و به پاور متصل کردم بعد از چند ثانیه چراغ پینی که از کنترل برد(سیم دیتا) به هشبرد میاد خاموش میشه و چراغ قرمز کنترل برد هم روشن میشه
در ضمن اصلا برای چند ثانیه هم ولتاژ نمیاد روی هشبرد که بسوزن فقط با مولتی متر یک نوسان نشون میده و قطع میشه که از دو سرخازن ورودی هشبرد گرفتم
اگر بدون فن باشه که دستگاه بالا نمیاد
البته کنترل برد این مدل و حضور ذهن ندارم که بدون فن بالا میاد یا خیر
در کل برای احتیاط هم که شده بدون فن دستگاه و روشن نکنید
موارد زیادی برام اومده که خواستن یک لحظه برای تست بدون فن دستگاه و با سیمولاتور روشن کنن و هشبرد ها رو سوزوندن

بالا