آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن چراغadsl و اینترنت مودمtp_link

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
IMG-20211027-WA0012.jpg
IMG-20211027-WA0013.jpg
با سلام خدمت اساتید یه مودم دارم که فقط چراغ پاور و وای فاش روشن میشد بازش کردم دیدم یه خازن ۱۶ ولت220پیکو فاراد ازش نشتی داشت با ۱۶ ولت ۴۷۰پیکو فاراد عوضش کردم ولی هیچ تاثیری نداشت و همینطوری موند راهنمایی کنید ممنون میشم اینم بگم وقتی به خط تلفن وصلش میکردم هیچ واکنشی نشون نمیداد دو چراغ ای دی اس ال و اینترنت روشن نمیشد

آخرین ویرایش:

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
512
2,316
مشاهده فایل‌پیوست 180075با سلام خدمت اساتید یه مودم دارم که فقط چراغ پاور و وای فاش روشن میشد بازش کردم دیدم یه خازن ۱۶ ولت220پیکو فاراد ازش نشتی داشت با ۱۶ ولت ۴۷۰پیکو فاراد عوضش کردم ولی هیچ تاثیری نداشت و همینطوری موند راهنمایی کنید ممنون میشم اینم بگم وقتی به خط تلفن وصلش میکردم هیچ واکنشی نشون نمیداد دو چراغ ای دی اس ال و اینترنت روشن نمیشد

از سالم بود سیم و سوکت و بوق تلفن مطمعن شوید و همچنین مطمعن شوید که روی خط تلفن لینک از طریق مخابرات وصل باشد
از سالم بودم اتصالات سوکت ورودی خط تلفن روی مودم مطمعن شوید
قطعه سفید رنگ( وریستور) پشت سوکت ورودی خط به مودم رو یه پایش رو ازاد کن تست کن
از سالم بودن آی سی لینک تست حرارت بیش از حد نداشته باشد
و غیره ...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sector

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
از سالم بود سیم و سوکت و بوق تلفن مطمعن شوید و همچنین مطمعن شوید که روی خط تلفن لینک از طدیق مخابرات وصل باشد
از سالن بودم اتثالات سوکت ورودی خط تلفن روی مودم مطمعن شوید
قطعه سفید رنگ( وریستور) پشت سوکت ورودی خط به مودم رو یه پایش رو ازاد کن تست کن
از سالم بودن آی سی لینک تست حرارت بیش از حد نداسته باشد
و غیره ...

تشکر اینارو که گفتی چک کردم مشکلی نداشت و حرارت هم نداره سوکت ها و سیم خط تلفن هم ردیفه

sector

کاربر vip
کاربر
2010-01-13
18
8
شاهوار
تشکر اینارو که گفتی چک کردم مشکلی نداشت و حرارت هم نداره سوکت ها و سیم خط تلفن هم ردیفه
با سلام.
خازنی که تعویض کردید حتما باید مرغوب باشه ، از لینک زیر فایل مربوط به مودمتون رو دانلود کنید و پروگرام کنید ، نتیجه رو بفرمایید.
امیدوارم مشکلتون حل بشه
https://www.irantk.ir/threads/93794-فایل-فلش-مودم-w8951nd-v5?p=610875&viewfull=1#post610875

بالا