آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: ریست تبلت Arnova 7bg3

mohebi.itpro

کاربر
2021-07-31
4
4
سلام دوستان
یه تبلت arnova 7bg3 دارم میخوام ریست کنم. مشکل اینجاست که دکمه ولوم نداره کلا . راهکارای هست برای ریست فکتوری؟!
پسورد هم داره که مشتری فراموش کرده...
سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shami

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
سلام دوستان
یه تبلت arnova 7bg3 دارم میخوام ریست کنم. مشکل اینجاست که دکمه ولوم نداره کلا . راهکارای هست برای ریست فکتوری؟!
سپاس
سلام
بزرگوار عکس دستگاهو بزار ببینم
روی دستگاه چه دکمه هایی داره؟
معمولا منفی ولوم با پاور
دکمه هوم با پاور
دکمه بک با پاور

mohebi.itpro

کاربر
2021-07-31
4
4
Arnova2.pngArnova1.png

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shami

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام برای فرمت یا بردن به حالت ریکاوری استفاده از باکس هاست یا استفاده از برنامه های رایگان مثل کرک میراکل یا برنامه رایگان halab tool(Halabtech Tool v1.0) یا کرک NCK هستش.ویا هر برتامه رایگان که گوشی رو رو حالت ADB میتونید به ریکاوری ببرید یا فرمت کنید. بهترینش هلب تول هستش.

دانلود هلب تول

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
با این برنامه ها کار نکردم اطلاعی هم ندارم
معمولا روی دستگاه با گرفتن چند تا کلید ها ریکاوری میکردم
حالا در پست قبلی کلیدهایی که اشاره شد تست کردین؟
یه نکته در برخی از دستگاه ها پشت دستگاه سوراخ کوچکی تعبیه شده برای ریست اینو هم مد نظر داشته باشید

mohebi.itpro

کاربر
2021-07-31
4
4
یجا برا ریست هست مثل اکث
ر دیوایس ها که باید با سوزن فشار بدی... ولب بعدش تو مد ریکاوری فقط با کلید ها باید کار کنی که اونم چون فقط کلیئ پاوز داره کار نمیکنه!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام دوستان
سپاس
عنوان صحیح سوال شما این بود:
درخواست نحوه ریست تبلت Arnova 7bg3 بدون کلید ولوم. هر چی عنوان خود را ناقص تر بنویسید احتمال جواب گرفتن شما کمتر میشه. بارها هم گفتیم در خود متن عنوان بنویسید که درخواست دارید یا آموزش یا فایل گذاشتید. چون نوع تاپیکی که شما انتخاب می کنید در آخرین ارسالات و یا گوگل ثبت نمیشه و مشخص نیست عنوان شما درخواستی هست یا آموزشی. کاربری در گوگل این تاپیک رو پیدا میکنه ولی چون نمیتونه متن تاپیک رو بخونه نمیفهمه شما درخواست دارید. بعد میره پول میپردازه عضو VIP میشه و وقتی تاپیک رو میبینه تازه متوجه میشه فقط درخواست بوده و هیچ پاسخی هم به عنوان مثال نگرفته. و میاد شاکی ما میشه!
خواندن قوانین نحوه نوشتن عنوان صحیح فکر نکنم بیشتر از یک دقیقه زمان نیاز داشته باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh
بالا