آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست دامپ مودم tplink mr100 v1.20

amhn.qi

کاربر vip
کاربر
2020-11-29
13
3
35
تهران
با سلام و خسته نباشید به دوستان بعد کمی کار کردن روی این مودم . کار نکردن مودم mr100 ورژن 1 و 1.2 مربوط به ای سی نند هست که بعد برنامه ریزی دوباره کار کرد فقط مشگل این که بعد چند بار روشن و خاموش کردن مودم باز کار نمی کنه یعنی چراغ معمولی وظاهرا درست روشن می شود ولی ای پی نمیگیره و انتن نمیاد بالا و همه گی مربوط به این ای سی 134 مگ ربط داره مشگلی که هست این هست که چرا فلش به اصلاع می پره بعد از چند بار روشن خاموشش . اونم فکر میکنم مربوط به ایسی بزرگ همو ن cpu meditek می باشد .
باز روش کار می کنم . علت پریدن فایل پیدا کردم حتما میگم.

سلام، فایل ای سی ۱۳۰ مگی رو دارید ارسال کنید؟ مودم که بالا اومد آپدیت میزدید

mo.re.za

کاربر vip
کاربر
2010-07-27
41
30
سلام به همکاران!
کسی فایل 136MB‌ مربوط به آی‌سی NAND این مودم را داره؟
مودم من دقیقا همین مشکل رو داره

sanasys61

کاربر vip
کاربر
2012-12-08
7
4
کسی فایل 136MB‌ مربوط به آی‌سی NAND این مودم را داره؟
Mr100 v 1.0

vahid.azmi

کاربر vip
کاربر
2016-10-03
55
48
با سلام

دوستان ایسی nand که در عکس شماره 2 هست ایا با پروگرامر ch341 پروگرام میشه ؟

Shooli110

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-09
11
6
آبادان
با سلام و خسته نباشید به دوستان بعد کمی کار کردن روی این مودم . کار نکردن مودم mr100 ورژن 1 و 1.2 مربوط به ای سی نند هست که بعد برنامه ریزی دوباره کار کرد فقط مشگل این که بعد چند بار روشن و خاموش کردن مودم باز کار نمی کنه یعنی چراغ معمولی وظاهرا درست روشن می شود ولی ای پی نمیگیره و انتن نمیاد بالا و همه گی مربوط به این ای سی 134 مگ ربط داره مشگلی که هست این هست که چرا فلش به اصلاع می پره بعد از چند بار روشن خاموشش . اونم فکر میکنم مربوط به ایسی بزرگ همو ن cpu meditek می باشد .
باز روش کار می کنم . علت پریدن فایل پیدا کردم حتما میگم.
سلام دوست عزیز
موفق شدید مشکلش رو برطرف کنید؟ منم جدیدا همین مودم اومده برای تعمیر ورژن 1.20
اگر موفق شدید لطفا فایل فلش مربوط بهش که تست کردید و سالم بود رو آپلود کنید

majidmp97

کاربر
2010-05-16
3
0
منم هم
سلام دوست عزیز
موفق شدید مشکلش رو برطرف کنید؟ منم جدیدا همین مودم اومده برای تعمیر ورژن 1.20
اگر موفق شدید لطفا فایل فلش مربوط بهش که تست کردید و سالم بود رو آپلود کنید
من هم همین مورد رو دارم

کاوان عباسی

کاربر vip
کاربر
2019-06-26
3
0
سلام وقت بخیر فایل پروگرام مودم سیم کارتی tplink archer MR200 v:5 اگه کسی داره ارسال کنه ممنون میشم
با تشکر

rizi. alirez

کاربر
2019-02-07
6
2
34
سلام
من هم همین مودم با همین مشکل اومده.
با پروگرام آیسی ۴ مگ مشکل حل نشد.
خیلی گشتم توی ی وبلاگ خارجی فایل ۱۳۴ مگ nand رو گذاشته بود.دانلود کردم با پروگرامر ch341 با نرم افزار خودش پروگرام نشد.یعنی اصلا چیپ رو نمیشناسه. بعد از کلی جست و جو آخرین ورژن neoprogrammer رو دانلود کردم و تونستم پروکرام و verify کنم ولی بازم جواب نگرفتم مودم میاد بالا اوکیه lan میده dhcp اوکی وایفای وصل میشه ولی کنسول نمیده و به نت سیم کارت هم وصل نمیشه.
اینم آدرس وبلاگ این یارو و فایلهاش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meahdi

rezasalehi74

کاربر vip
کاربر
2018-09-29
3
0
با سلام و درود
این فایلی که گذاشتید روی کدوم ram باید پروگرام بشه توی عکس 2 تا قخئ وجود دارد که یکیش 2 مگ هست و فایل شما 4 مگ
متاسفانه بنده اشتباها قبل از بکاپ rom 2مگ که زیر جک پاور هست را پاک کردن و الان مودم کلا روشن نمیشه و مشتری میگه روشنش کن ولی درست هم نشد نشد و حق هم داره
خواهشا کسی فایلشو داره برام ارسال کنه ممنون میشم
مشاهده فایل‌پیوست 185395
فایل رو دستگاهی

پیوست‌ها

بالا