آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

A1 بعد از ریست ماین نمیکند

mani6

کاربر
2010-07-21
102
231
52
بندرعباس
با عرض سلام و ارادت خدمت اساتید عزیزم
بنده یک دستگاه A1 (از نمونه 25 تراهشتی) که تصویر لیبل آن را هم پیوست کرده ام بعد از ریست ( با کلید ریست روی کنترل برد) متوجه شدم متاسفانه ماین نمیکنه. تصویر پیج دستگاه رو هم پیوست کرده ام فقط پیغام میده که : برنامه استخراج در حال شروع هستش لطفا تامل بفرمایید.
ناگفته نمونه که با روت وارد شدم .
کاری که انجام دادم :
با فایل img که به اصطلاح از سایت معتبر دانلود کردم آپدیتش کردم .هیچ تغییری در عملکرد دستگاه نداشت فقط اسم دستگاه به F1 تغییر پیدا کرد .عکس پیج رو هم پیوست کرده ام.
حالا مشکل دو تا شد هم ماین نمیکنه هم اینکه آپدیت اشتباهی رو براش SAVE کردم.
البته یه کنترل برد دیگه دارم عین همین که آپدیت نشدس.:68000000::68000000:
فقط اگر بفرمایید مشکل اول رو چطوری درست کنم کارم راه میفته . بابت آپدیت اشتباهم میتونم کنترل برد رو عوض کنم.
این رو هم بگم کنترل برد دوم هم به خاطر اینکه دکمه ریست رو زدم مثل همین شده فقط آپدیت نشده هستش الحمدالله.منظور اینکه توی پیج دستگاه مدل اون رو A1 نشون میده.
لطفا بفرمایید چکار باید کنم

پیوست‌ها

• 1.9 مگابایت بازدیدها: 109
  • 2 مگابایت بازدیدها: 107
  • 2.5 مگابایت بازدیدها: 134
  • 2.3 مگابایت بازدیدها: 123

Max8050

کاربر vip
کاربر
2019-05-28
138
817
32
عزیز بعد از ریست آدرس استخر رو وارد کردی یا نه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mani6

mani6

کاربر
2010-07-21
102
231
52
بندرعباس
سلام .قربان شکلت برم بالاخره یه بنده والای خدا اومد کمکم.
چون وارد پیج شدم دیدم اسمم هست فکر کردم هنوز سیو شده هستش.همین الان این کارو میکنم

nisam

کاربر vip
کاربر
2021-05-17
20
26
برای اطمینان از مکان آدرس سایت دانلود را اعلام کنید جون یک محصول چند شرکتی هست ممکن هست شما به آدرس اورجینال دسترسی پیدا نکنید و فایل برای دستگاه تخریب ایجاد کرده باشد

nisam

کاربر vip
کاربر
2021-05-17
20
26
آدرسی که من دیدم اعلام شده https://aisenminer.top/all_products/ هیچ فریمور عرضه نکرده پس مشکل در اصل به فریمور برمیگرده . تخصص کار با tftp سرور و لودر ترمینال رو دارید تا راهنمایی کنم از روی یک دستگاه سالم بردارید برگردونید به فریمور کارخانه

بالا