آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی قسمتی از مدار هشبرد s9j

memo1985

کاربر
2019-10-20
11
15
سلام
کسی از دوستان و اساتید میتونه بگه قسمی که توی عکس مشخص کردم وظیفش چیه و چرا اکثر هشبرد های ماینر s9j این قسمت خالیه و فقط من یک دستگاه پیدا کردم که این مدار روش اسمبل شده !!!

پیوست‌ها

• 1.8 مگابایت بازدیدها: 319
  • 1.3 مگابایت بازدیدها: 310

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام
مدار بوست ولتاژ هست که 9 ولت را به 14 یا 16 ولت تبدیل میکنه
s9j.jpg
این مدل هش بورد ها بیست و یک voltage domain داره یعنی برای هر سه چیپ یک ولتاژ دامنه
در مدل های قدیمی تا دامنه 19 از ولتاژ اصلی9 ولتی که از طریقdc to dc step down ساخته میشد گرفته بودند و برای دو دامنه اخر یک افزاینده قرار داده بودند که 9 ولت را به 16 تبدیل میگرد که شاید به دلیل طولانی بودن مسیر و نازک بودن مدار انتقال ولتاژ دامین ها برای دو دامنه اخر مدار دیگه ای در نظر گرفته بودند که به دلیل خرابی زیاد قطعه در نسخه های بعدی حذف شده

memo1985

کاربر
2019-10-20
11
15
سلام
مدار بوست ولتاژ هست که 9 ولت را به 14 یا 16 ولت تبدیل میکنه
مشاهده فایل‌پیوست 176576
این مدل هش بورد ها بیست و یک voltage domain داره یعنی برای هر سه چیپ یک ولتاژ دامنه
در مدل های قدیمی تا دامنه 19 از ولتاژ اصلی9 ولتی که از طریقdc to dc step down ساخته میشد گرفته بودند و برای دو دامنه اخر یک افزاینده قرار داده بودند که 9 ولت را به 16 تبدیل میگرد که شاید به دلیل طولانی بودن مسیر و نازک بودن مدار انتقال ولتاژ دامین ها برای دو دامنه اخر مدار دیگه ای در نظر گرفته بودند که به دلیل خرابی زیاد قطعه در نسخه های بعدی حذف شده

خیلی خیلی ممنون از پاسخ و وقتی که گذاشتین

بالا