آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک درمورد 5800

abdanan11

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-03-27
293
808
آبدانان
باسلام خدمت اساتیدمحترم من یک دستگاه گوشی نوکیا5800 دارم مدت چندروزاست که از طریق کابل به کامپیوتر وصل نمیشه درضمن موقع اتصال گزینهها را نمایش می دهد ولی هرکدام که میزنم وصل نمیشه ولی از طریق بلوتوث وصل میشه گوشی راچند بار باکد 7370 ریسیت کردم ویکبار هم فلش نمودمولی باز درست نشد لطفا دراین خصوص کمک اورژانسی بفرمایید با کمال تشکر
abdanan11

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما با پی فلش کردید؟ اگر درست فلش کردید و باز هم فرقی نکرده مشکل شما سخت افزاری هست باید در بخش تعمیرات سخت افزاری مطرح کنید شاید دوستان کمکتون کننند.

البته خیلی به ندرت پیش میاد چنین ایرادی نیاز به فلش پیدا کند و با یک ریسیت ساده هم درست میشود مگر اینکه مشکل سخت افزاری داشته باشید
روی کامپیوتر دیگر چک کردید؟ کابلتون درست هست و با گوشیهای دیگر جواب میدهد؟

همه اینها رو باید آزمایش کنید

abdanan11

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-03-27
293
808
آبدانان
با سلام مجدد استاد محترم من خودم فلش نکردم بلکه بردم تعمیرگاه ولی بعد از فلش هیچ نوع تنظیماتی از گوشی حذف نشده بود درصورتی که میبایست تمام اطلاعت پاک میشد که تعمیرکار مگفت چون ورژن قبلی 52 بوده به همین خاطر اطلاعات شما روی گوشی پاک نشده و ضمنا کامپیوتر باگوشیههای دیگه کارمیکنه وحتی باچند کامپیور دیگه هم آزمایش کردم جواب ندادو کابل رانیز عوض کردم باتشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
احتمالا براتون آبگرید کرده در این حالت تنظیمات گوشی به هم نمیریزه. در هر حال قبل از باز کردن گوشی باید از کیفیت فلش گوشی مطمئن بشید... توصیه می کنم پیش همان فردی که براتون فلش کرده برید و دلیل فلش کردن و کار نکردن کابل رو بگویید و بخواین براتون کلا فریم ور رو عوض کنه. از نزدیک بهتر می تونه راهنمایی تون کنه اگر بلد نبود جای دیگه نشون بدید.

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

از یه سیستم دیگه استفاده کنیید و نتیجه رو اعلام کنییید

abdanan11

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-03-27
293
808
آبدانان
باسلام دوست عزیز جایی دیگه بردم وفلش کردم ولی باز هم مشکل حل نشد احتمالا سخت افزاری باشه آیا امکان کمک کردن به من وجود دارد البته ما در شهرستانی زندگی می کنیم که امکهنات زیادی ندارد و درضمن خودم گوشی را باز کردم وپایه های درگاه یو اس بی رالحیم کاری کردم اما بی نتیجه بود خواهشن کمکم کنید با تشکر

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
دوست عزیز پست بالا گفتم از یه سیستم دیگه استفاده کن اگه باز مشکل داشت بفرمایید تا یه فکری برایتان بکنم البته از نرم افزار Nokia_PC_Suite_7_1_30_9_eng برای نصب گوشی به کامپیوتر استفاده کن

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
banehjok جان من بهشون گفتم و ظاهرا با سیستم دیگه هم همین مشکل و دارند لطفا از نظر سخت افزاری راهنماییشون کنید....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: banehjok

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
فکر نمی کنم کار خودتون باشه دیگه اگه می تونیید از شماتیک زیر استفاده کنیید و گرنه به یک تعمیر کار مراجعه کنیید اگه وسایل مورد نیاز هم دم دستتون هست بگیید سعی می کنم از همین جا ر ارهنمایی بیشتری بکنم تا بتونیید درستش کنیید

http://www.4shared.com/file/127808487/3c4f9055/5800_schematics.html

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

abdanan11

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-03-27
293
808
آبدانان
ا ستاد عزیز از سیستم دیگه استفاده کردم ولی فایده نداشت من وسایل کار دارم لطفا راهنمایی کنید شاید بتونم مشکلو حل کنم چون نزدیکترین مرکز باشهر ما دزفول است اون هم دو ساعت و نیم فاصله داره لطفا در حد امکان بانقشه راهنمایی کنید شاید خودم بتونم حل کنم چون شغل اصلی من تعمیر لوازم صوتی تصویری هستش باتشکر

بالا