آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: عدم شارژ باطری و به دنبال آن روشن نشدن لپ تاپ hp8440p

hossein.f

کاربر
2014-05-31
12
14
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران گرامی
یه لپ تاپ اچ پی ۸۴۴۰p دارم که نزدیک ۸ سال هست استفاده میشه، اخیرا باطری رو شارژ نمیکرد، ولی چون در یکجای ثابت استفاده میشد اهمیت نمیدادم، چند روز پیش بعد از ۷ سال ویندوز عوض کردم ، همه کارهاش انجام شد درایور ها رو نصب کردم، لپ تاپ رو خاموش کردم و برق رو جدا کردم، بعدش دیگه روشن نشد و با زدن دکمه پاور ال ای دی شارژ ۸ بار چشمک میزنه و خاموش میشه، در انجمن جستجو کردم که اکثرا گفته شده مشکل بایوس هست، بایوس با همون فایلی که دوستان قرار دادن میخوام پروگرام کنم با پروگرمر tnm2000, به صورت auto تا مرحله verify میره اونجا ارور میده ، به شکل دستی ابتدا erase و بعد program کردم مشکل همچنان پا برجاست، البته عرض کنم که بایوس رو خارج نکردم و روی برد انجام میدم 20210307_123912.jpg

آخرین ویرایش:

hossein.f

کاربر
2014-05-31
12
14
دوستان خیلی فعال شدن واقعا :sleeping:
داخل تنظیمات پروگرمر قسمتی هست که ولتاژ رو میشه یکم بالا یا پایین کرد ، تست کردم و دوباره بایوس رو پروگرم کردم verify شد و ارور نداد اما متاسفانه هنوز مشکل پا برجاست و روشن نمیشه

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
دوستان خیلی فعال شدن واقعا :sleeping:
داخل تنظیمات پروگرمر قسمتی هست که ولتاژ رو میشه یکم بالا یا پایین کرد ، تست کردم و دوباره بایوس رو پروگرم کردم verify شد و ارور نداد اما متاسفانه هنوز مشکل پا برجاست و روشن نمیشه
سلام . ببینید ec هم داره دستگاه یا فقط بایوسه

دوم اینکه فایل یا فایل های بکاپ خود دستگاه را با فایلهایی که گرفتین رو آپ کنید

و لینک جایی که تو سایت گفتن مشکل بایوس هست رو لطفا بزارید . .سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hossein.f
بالا