آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست راهنمایی خرید هیتر برای تعمیرات

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
با سلام خدمت دوستان
بنده قصد خرید هیتر برای تعمیرات دارم و با توجه به تنوع خیلی زیاد در بازار، نیازمند راهنمایی و تجربیات شما هستم که چه نوع هیتری مورد تایید می باشد؟
ممنون میشم تجربیات خودتون در اختیارم قرار دهید
و ضمن اینکه اگه سایت معتبری میشناسید که بتوان محصول را به صورت اورجینال تهیه کرد معرفی کنید. (متاسفانه جنس تقلبی در بازار به وفور موجوده)
با تشکر از راهنمایی همه عزیزان دوست داشتنی

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
با سلام خدمت دوستان
بنده قصد خرید هیتر برای تعمیرات دارم و با توجه به تنوع خیلی زیاد در بازار، نیازمند راهنمایی و تجربیات شما هستم که چه نوع هیتری مورد تایید می باشد؟
ممنون میشم تجربیات خودتون در اختیارم قرار دهید
و ضمن اینکه اگه سایت معتبری میشناسید که بتوان محصول را به صورت اورجینال تهیه کرد معرفی کنید. (متاسفانه جنس تقلبی در بازار به وفور موجوده)
با تشکر از راهنمایی همه عزیزان دوست داشتنی
با سلام من خودم گرداک 952 داشتم خوب بود ولی اتوماتیک آف نمیکرد پمپش ضعیف شد دیدم تغلبیشم زیاده الان چند ماهه یاکسان 878D گرفتم اتوماتیکه خیلیم عالی کارمو راه میندازه خیلیم ارزونتر از گرداک هست چون گرداک نون برندشو میخوره

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
270
517
بوشهر
درود بر همه دوستان
من هم گورداک 925 دارم هم کویک 706 با کویک 700 و 1300 هم پیش دوستان کار کردم
1300 که اصلا یه چیز دیگس ولی گرونه
ولی تو ارزونترا 706 عالیه
گورداک به نظرم خوب نیست (مخصوصا کنترل دماش)پری هیت گورداک هعم دارم که اونم اصلا کنترل دما خوبی نداره

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
سلام. اگه آکبند باشه کویک ۷٠٠ میتونه جواب همه نیازهاتون رو بده و...
ممنون از نظرتون
آیا این کوییک 700 که اکثر فروشگاهها دارند اورجینال هست؟ من شنیدم دو مدل داره یکی موتور سنگین و یکی موتور سبک آیا این موضوع صحت داره؟ اگه درسته راه تشخیص چیه؟ و اینکه فروشگاه مورد اطمینان و تایید اگه مدنظرتون هست معرفی نمایید.
ممنون

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
با سلام من خودم گرداک 952 داشتم خوب بود ولی اتوماتیک آف نمیکرد پمپش ضعیف شد دیدم تغلبیشم زیاده الان چند ماهه یاکسان 878D گرفتم اتوماتیکه خیلیم عالی کارمو راه میندازه خیلیم ارزونتر از گرداک هست چون گرداک نون برندشو میخوره
با سلام
ممنون از نظرتون
از کجا تهیه کردید؟
آیا از نظر قدرت و دوام هم پایه گرداک 952 و کوییک 700 هست به نظرتون؟

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
درود بر همه دوستان
من هم گورداک 925 دارم هم کویک 706 با کویک 700 و 1300 هم پیش دوستان کار کردم
1300 که اصلا یه چیز دیگس ولی گرونه
ولی تو ارزونترا 706 عالیه
گورداک به نظرم خوب نیست (مخصوصا کنترل دماش)پری هیت گورداک هعم دارم که اونم اصلا کنترل دما خوبی نداره

ممنون از نظرتون
اکثرا هم راجب گورداک نظر مساعدی ندارند.
این مدل 706 چه مدته استفاده می کنید؟
و اگه فروشگاه مورد اطمینان سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
با سلام
ممنون از نظرتون
از کجا تهیه کردید؟
آیا از نظر قدرت و دوام هم پایه گرداک 952 و کوییک 700 هست به نظرتون؟
والا با کوییک 700 کار نکردم ولی با گرداک که مقایسه میکنم تقریبا باهم برابرن یاکسان یکم کمصداتر هست دوتا خوبی دیگم که داره یکی اتوآف هست کارت باهاش تموم شد میزاری روی دسته خودش خاموش میشه یکیم پمپش داخل دسته هست و هم استهلاک رو پایین میاره هم ارزون تعویض میشه هم جای کمتری روی میز اشغال میکنه چون گرداک بخاطر پمپش که داخلش هست خیلی بزرگه
برای ما تعمیرکارا که یه دفه باید کار چنتا مشتری رو باهم انجام بدیم فضای آزاد میزکار خیلی مهمه
دیجیتالیم هست کنترل دماش خوبه از بابت عمر و دوام هم چندین ماهه تقریبا هر روز باهاش کار میکنم فقط یکم گرم میکنه از صبح تا شبم تو برقه مشکلی نداشته
اینترنتی نگرفتم از یه عمده فروش قطعات موبایل گرفتم حدود 500 تومن ارزونتر از گرداک بود
یه فروشگاه هم تو اینترنت اون زمان دیدم که تحویل یکماهه و 15 روزه و آنی داشت قیمتاش به نسبت زمان تحویل مناسب بود ولی خوب همه چیزم نداشت آدرسشو ندارم
این چیزیم که بهتون گفتن موتور کوچیک و موتور بزرگ داره هم ساخته ذهن خلاق مغازه داران هست برای تست ادعای بنده کافیه بگین کارم با هیتر کم هست و همون موتور کوچیکه رو میخام اگه تو کل کشور پیدا شد؟::_iRanTK.iR_::

آخرین ویرایش:
بالا