آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قبول نکردن مودم اکسس پوینت رو حالت اتوماتیک

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
با درود وقت بخیر اساتید عزیز خسته نباشید

بنده یه مودم اکسس پوینت مدل mw310R که متاسفانه زمانی که حالت اکسس پوینت رو فعال میکنم باید حتما چنل رو انتخاب کنم، این یک مشکل اساسی هست چرا که با هر بار رفتن برق یا ریست شدن مودم اصلی چنل تغییر میکنه و باید مجدد کانفیک بشه مودم و چنل جدید بش داده بشه

آیا بنده مراحل کانفیگ رو درست انجام نمیدم که این مودم اتوماتیک رو قبول نمیکنه ؟ نمونه ارور که رو حالت اتوماتیک میزارم و تایید رو میزنم میده رو براتون گذاشتم

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید

1d755b93-cfce-4e71-bc18-112a0b27f8b1.jpg9c191893-aa41-4d22-a8aa-6784e6219833.jpg

جزیات مودم

Specifications:
Color:White
Standards:IEEE802.11b/g/n
Security:WPA/WPA-PSK
Wireless Data Rates:300 Mbps
LAN Ports:4
WAN Ports:1
Frequency Band:HSPA+/UMTS 850/900/1900/2100MHz
Network protocol:HSUPA/HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM HSUPA/HSDPA/UMTS
Interface:No
Supports System:Windows 2000/XP/Vista/7
Temperature:0-40 degrees
Humidity:10%~90%RH noncondensing

Packing:
1 x Mercury MW310R router(TV/Phone/PC not included)
1 x Power adapter (EU plug / 120cm

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
با درود وقت بخیر اساتید عزیز خسته نباشید

بنده یه مودم اکسس پوینت مدل mw310R که متاسفانه زمانی که حالت اکسس پوینت رو فعال میکنم باید حتما چنل رو انتخاب کنم، این یک مشکل اساسی هست چرا که با هر بار رفتن برق یا ریست شدن مودم اصلی چنل تغییر میکنه و باید مجدد کانفیک بشه مودم و چنل جدید بش داده بشه

آیا بنده مراحل کانفیگ رو درست انجام نمیدم که این مودم اتوماتیک رو قبول نمیکنه ؟ نمونه ارور که رو حالت اتوماتیک میزارم و تایید رو میزنم میده رو براتون گذاشتم

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید

مشاهده فایل‌پیوست 171718مشاهده فایل‌پیوست 171719

جزیات مودم

Specifications:
Color:White
Standards:IEEE802.11b/g/n
Security:WPA/WPA-PSK
Wireless Data Rates:300 Mbps
LAN Ports:4
WAN Ports:1
Frequency Band:HSPA+/UMTS 850/900/1900/2100MHz
Network protocol:HSUPA/HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM HSUPA/HSDPA/UMTS
Interface:No
Supports System:Windows 2000/XP/Vista/7
Temperature:0-40 degrees
Humidity:10%~90%RH noncondensing

Packing:
1 x Mercury MW310R router(TV/Phone/PC not included)
1 x Power adapter (EU plug / 120cm

سلام شما مگه میخوای لینک بدی این روتر رو به روتر یا مودم دیگه ای که wds رو روشن میکنید؟ اگر قصد همچین کاری رو ندارید wds رو خاموش کنید (تیکش رو بردارید ) مشکلتون حل میشه
چون که wds روشن هست یعنی میخواید لینک بدید برای همین نباید روی حالت کانال اتوماتیک باشه و علت ارور این هست
بعدم بنظرم شما ریست کن روتر رو ،و اگر آنتنت رو حالت بریج هست که فقط کابلشو وصل کن به روتر اگر یوزر پسورد باید ست کنی که ست کن و تنظیمات قسمت وای فای رو دستکاری نکنید فقط اسم وای فای و رمز رو دلخواه خودتون بزارید باقیش رو پیش فرض بزارید باشه

آخرین ویرایش:

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام شما مگه میخوای لینک بدی این روتر رو به روتر یا مودم دیگه ای که wds رو روشن میکنید؟ اگر قصد همچین کاری رو ندارید wds رو خاموش کنید (تیکش رو بردارید ) مشکلتون حل میشه
چون که wds روشن هست یعنی میخواید لینک بدید برای همین نباید روی حالت کانال اتوماتیک باشه و علت ارور این هست
بعدم بنظرم شما ریست کن روتر رو ،و اگر آنتنت رو حالت بریج هست که فقط کابلشو وصل کن به روتر اگر یوزر پسورد باید ست کنی که ست کن و تنظیمات قسمت وای فای رو دستکاری نکنید فقط اسم وای فای و رمز رو دلخواه خودتون بزارید باقیش رو پیش فرض بزارید باشه

سلام وقتتون بخیر باشه

مهندس جان گویا شما متوجه نشدید بنده چه استفاده ای از مودم دارم

بنده دو تا دی وی ار دارم به فاصله 50 متریه به مودم اصلی، در این صورت لازمه به یک اکسس پوینت که ارتباط برقرار کنه با مودم اصلی

بنده چندین اکسس پوینت دارم که متصل کردم و به درسته دارن کار میکنن، منتها این اکسس پوینت هست که داره اذیت میکنه
یا بنده کانفیگ درست انجام ندادم یا چیز دیگه هست ک من نمیدونم

ممنون میشم با این جزییات ک خدمتتون گفتم بنده رو راهنمایی کنید

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام وقتتون بخیر باشه

مهندس جان گویا شما متوجه نشدید بنده چه استفاده ای از مودم دارم

بنده دو تا دی وی ار دارم به فاصله 50 متریه به مودم اصلی، در این صورت لازمه به یک اکسس پوینت که ارتباط برقرار کنه با مودم اصلی

بنده چندین اکسس پوینت دارم که متصل کردم و به درسته دارن کار میکنن، منتها این اکسس پوینت هست که داره اذیت میکنه
یا بنده کانفیگ درست انجام ندادم یا چیز دیگه هست ک من نمیدونم

ممنون میشم با این جزییات ک خدمتتون گفتم بنده رو راهنمایی کنید

سلام و عرض ادب
مک آدرس مودم رو باید ست کنید روی اکسس پوینت، مودم رو روی یک کانال ثابت ثبتش کنید و اکسس پوینت رو هم دقیقا روی همون کانال ست کنید،dhcp اکسس پوینت رو خاموش کنید که ip کلیه دستگاه ها از مودم گرفته بشه، رنج آیپی اکسس پوینت باید با رنج مودم یکی باشه
اگر مشکل برطرف نشد اطلاع بدید تا باهم حلش کنیم

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام و عرض ادب
مک آدرس مودم رو باید ست کنید روی اکسس پوینت، مودم رو روی یک کانال ثابت ثبتش کنید و اکسس پوینت رو هم دقیقا روی همون کانال ست کنید،dhcp اکسس پوینت رو خاموش کنید که ip کلیه دستگاه ها از مودم گرفته بشه، رنج آیپی اکسس پوینت باید با رنج مودم یکی باشه
اگر مشکل برطرف نشد اطلاع بدید تا باهم حلش کنیم
با تشکر از شما که وقت میزارید عزیزجان♥
مشاهده فایل‌پیوست 171881

کدوم قسمت تغییرات ایجاد کنم عزیز
متوجه

بالا