آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اطلاعات در باره آیسی stk 402-120

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,266
13,142
Hamedan
باسلام وخسته نباشی خدمت همکاران عزیزانیکه با آیسی stk402-120 سر وکار داشته ومیدانند در چه دستگاهی استفاده شده ویا احیانا نقشه مدار مربوطه را دارند البته دیتا شیتش را خودم دارم ولی دیاگرام فنی لازم دارم برای اطلاع از مقدار ولتاژ نامی آن.دو ولتاژ vcc+ وvcc- بصورت عملی وساخته شده آن چقدر است؟
بجای stk402-120s درضبط سیدی 3 دیسک سونی مدل:mhc-rv5 کار میکند؟
آیا شما برخورد داشته اید؟

بنده جایگزین کردم ابتدا خیلی خوب جواب داد گفتیم این s شاید تاثیری نداشته باشه اما بعد دو روز دوباره سوخت وبرگشت !
حالا سوالم اینه:آیا ولتاژ کارشون فرق میکنه؟ یا جنس اصلی نبوده؟ البته فروشنده با اطمینان از اصل بودنش فروخته!

یک stk402-120 دیگه گرفتم روش گذاشتم فعلا بخوبی کار میکنه آیا به سرنوشت قبلی دچار نمیشه؟

میخوام ولتاژ های تغذیه مثبت ومنفی آمپلی فایر را مقداری کم کنم راهکار کاهش ولتاژ:
1- ولتاژهای مثبت ومنفی هرکدام 47 ولت هستندباقرار دادن دو مقاومت 1کیلو 40وات یکی بین مثبت47 وبدنه ویکی بین منفی47 وبدنه که مقداری از توان را تلف کندونهایتا با روش آزمون وخطا باعث افت ولتاژ شود؟
2-با قرار دادن یک مقاومت10 اهم سر راه gnd ؟

شما هر ایده دیگری دارید بفرمایید استفاده کنیم

ممنون

Screenshot_2020-06-22 STK402-120 datasheet(3 5 Pages) SANYO Two-Channel Class AB Audio Power Amp.png

آخرین ویرایش:

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,266
13,142
Hamedan
ازبابت نقشه ممنونم، البته این نقشه دیتاشیت است که خودم داشتم، درنقشه اصلی  ضبط تعدادی ترانزیستور هم بکار رفته، ولتاژ پایه ها هم آمده، من دنبال اون هستم ویا تجربه ای موفق ازتعویض stk402-120s با stk402 -120، نقشه دستگاهی که stk402 -120 درآن بکاررفته هم میتواند کمک کند-بسیار ممنون ازلطف شما 

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نمین

majid parsa

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-12-30
470
1,026
تهران
سلام
جناب نیک اندیش آی سی های stk تو بازار معمولا کار نمیکنن.اگر آی سی رو باز کنید داخشو ببینید متوجه میشید.البته از وزنش هم کاملا مشخصه.داخلش یه برد بی کیفیت با یه درایور ضعیفو یه ماسفت معمولی که به شدت هم داغ میکنن.من تو این مدل نه ولی تو یه مدله قدیمی تجربشو داشتم.ارجینال اگر گیر نیومد میتونید ازین برد های stk آماده استفاده کنید.

بالا