آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سوییچ نشدن asus h81m-c

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درود دوستان
این مادربرد ولتاژ 3و3 روی سوییچ رو داریم
چند مدل بایوس زده شده باز هم سوییچ نمیشه
دیگه کجارو باید چک کنم راهنمایی کنید ممنون میشم :icon26:

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
ورژن مادربرد برای فایل بایس ؟؟؟؟؟
تغذیه ای که از پاوربرای سی پی یو میره جداکن ببین بازم روشن نمیشه همیشه مادربردهایی که روشن نمیشه بدون تغذیه سی پی یو هم تست کن .
بازهم اگر روشن نشد تغذیه سی پی یو وصل کن و سیم سبز پاوربا مشکل اتصال بده تست کن ببین تصویر میده یاروشن میشه کد دیباگر وجودداره یا قطعه ای داغ می کنه

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
REV 1.02
ن متاسفانه این کارها انجام شده
پایه دوتا ای او رو با هویه قلع مردگی گرفتم
سبز و مشکی وصل کردم دیباگر کد نداره
بدون 4پین و با چهار پین فرقی نداره روشن نمیشه
با پاور های مختلف تست شده

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درزمان اتصال سیم سبز و مشکلی این عمل تست داغ کردن اول سریع روی قطعات بادست انجام بدید که اگر قطعه ای اتصالی داره و اجازه نمیده سیستم روشن بشه سریع داغ میشه و پیدا میشه . ولی اگر زمانبربشه ممکنه قطعات دیگرم آسیب برسانه
برای خودم زیادپیشه اومده که مادربردی روشن نمیشد باجداکردن تغذیه سی پی یو روشن شد که یعنی اتصالی درمدار پردازنده هست
وگاهی بااتصال سیم سبز بامشکی مادربرد روشن شد و تصویرم داده که اینجور عیوب بیشتر از IO و خیلی کم 7 . 8 درصد از چیپ بود.
یا هیچ عملی انجام نشده یا روشن شده ولی تصویرنداده که بعد ولتاژ گیری می کنم ازطبقات برد

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درزمان اتصال سیم سبز و مشکلی این عمل تست داغ کردن اول سریع روی قطعات بادست انجام بدید که اگر قطعه ای اتصالی داره و اجازه نمیده سیستم روشن بشه سریع داغ میشه و پیدا میشه . ولی اگر زمانبربشه ممکنه قطعات دیگرم آسیب برسانه
برای خودم زیادپیشه اومده که مادربردی روشن نمیشد باجداکردن تغذیه سی پی یو روشن شد که یعنی اتصالی درمدار پردازنده هست
وگاهی بااتصال سیم سبز بامشکی مادربرد روشن شد و تصویرم داده که اینجور عیوب بیشتر از IO و خیلی کم 7 . 8 درصد از چیپ بود.
یا هیچ عملی انجام نشده یا روشن شده ولی تصویرنداده که بعد ولتاژ گیری می کنم ازطبقات برد
نظر شما چیه باید چیکار کنم؟
قطعه ای داغ نشد
این مادربردا بدون 4پین اصن کلا روشن نمیشن فک کنم
سبزمشکی وصل کردم پردازنده اصلا گرم نشد

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سبز مشکی وصل کردی قطعه ای داغ نکرد ؟
روشن شد ولی تصویر نداد یا اصلا روشن نشد؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دیباگر نصب کن ببین کد میده ؟؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
مادربرد ها یه نقشه تست ولتاژ و سیگنال دارند که تصویر این مدل برات آپلود می کنم انجام دادی هرکدام نبود اطلاع رسانی کن
بزار چک کنم آپلود می کنم

بالا