آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل دیر روشن و دیرخاموش شدن لپتاپ ایسر Aspire E1-572G

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درودخدمت همه دوستان گل

لپ تاپ ایسرAspire E1-572G برای سرویس کلی آمد روشن میشد وتصویرم داشت وفقط سرویس هایی که مشتری بگه ماانجام میدیم اگرعیوب دیگری لپتاپ داشته باشه ولی مشتری چیزی نگفته باشه ماهم کاری نداریم
این لپ تاپ روز اول که روشنش کردم زمان روشن شدنش خوب بود ولی برای خاموش شدن خاموش شد و صفحه سیاه شد ولی همچنان چراغ پاوردستگاه روشن ماند آنقدرزمان برد که یادمه دکمه پاورچند دقیقه گرفتم تاخاموش بشود .
درسرویسی که قراربودانجام بدیم بدون هیچ دلیلی بعد ازبازکردن لپتاپ دیگرتصویرنداد و مدار سی پی یو مشکل پیداکرده بود که تعمیر شد و سرویس کامل شد و تحویل مشتری داده شد بعد ازیک هفته مشتری زنگ زده که لپ تاپ به کندی عمل می کنه و... تا امروز که لپ تاپ به دستم رسید
لپتاپ درویندوز 10 خوب کارمیکنه و مشکلی نداره ولی برای روشن شدن 3دقیقه میشه تا روشن بشه و آرم ایسر برسه و زمان خاموش شدنم صفحه سیاه میشه ولی خاموش کامل نمیشه
رم
هارد
بایوس
ویدوز
چک گردید ولی مشکل حل نگردید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دوستان چندتا پست دیدم داخل انجمن که نوشته بودن این مشکل ممکنه بخاطر درایور گرافیک باشه دیرخاموش شدن من درایور ارجینال این لپ تاپ ندارممکنه مشکل درایورباشه

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوستان
دوستان یک هارد جدید برای ویندوز نصب کردن به لپتاپ وصل کردم وازداخل بایوس رفتم برابوت کردن کل لپ تاپ ریست شد و دیگر تصویرنداد

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
صفحه نمایش باپاورکردن روشن میشه ولی تصویر نداره هارد اصلا راه اندازی نمیشه ولی درایود سی دی وقتی وندوز داخلش هست تلاش میکنه برای بوت

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
IO KB9012QF
پروگرام میشه

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دوستان روی برد جای دوتا آی سی کنارهم هست بایوس و ECولی فقط بایوس داشته تاالان و کارم می کرده
توی نقشه نگاه کردم جای ECیک آی سی 16 هست و لی روی برد نیست
داخل سایت شرکت که رفتم بایوس بگیرم برام EC هم فایلش ارسال کردند
ولی تا حالا نداشته کارمی کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود هرچه انجام دادم تصویر نداد و گرمای سی پی یو زیاد بود
بدون داشتن شابلون این مدل با کلی درد سر ریبالش کردم تصویرآمد
حالا بازم دیرخاموش میشه و کارت گرافیکشم نصب نمیشه :108:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza.93

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام دوستان مشکلات این لپتاپ حل گردید فقط یک مشکل هنوز هست اونم دیر خاموش شدن یعنی خاموش که می کنی هارد خاموش میشه صفحه نمایش خاموش میشه و.... فقط چراغ پارو لپتاپ روشن میماند تا دکمه لپتاپ بگیری اونم خاموش بشه

توی حالت
safemode همینجوره

کلی جستجو کردم بعضی جاها نوشته بودن از گرافیک هست آیا ممکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوستان هیچکس تجربه ای ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا